Черговий гуманітарний вантаж в зону ООС

0
90

 7 травня  волонтерський центр українсько-данійської дружби «Друзі Дена» відправили  в зону ООС гуманітарний вантаж необхідних речей бійцям, що стоять на передових рубежах нашої держави.

Колишній військовослужбовець 26-ї окремої механізованої бригади С.В.Даценко, а нині волонтер, який надає допомогу в доставці вантажів в зону ООС.

-Завдячуючи  небайдужим олександрійцям та данійським друзям з далекої, але такої близької нині Данії, маємо змогу надавати необхідну допомогу нашим воїнам, що захищають цілісність нашої держави. У свій час, коли я служив в  бригаді, неодноразово через С.М.Кульгу (керівник центру допомоги) ми отримували гуманітарну допомогу. І зараз завантажилися  продуктами харчування, одягом, білизною, засобами гігєни, дитячим одягом та іграшками. Це все буде доставлено в район міст Тореза, Бахмута, Лисичанська, де перебувають бійці 1-го самохідного артилерійського дивізіону та  3-го  протитанкового підрозділу 26-ї окремої механізованої бригади. Дитячий одяг та іграшки передамо мешканцям вище названих міст. Діти чекають – для них життя завжди  повинно  бути радісним…  І в подальшому будемо співпрацювати з волонтерами м.Олександрії, які добре розуміють, що тільки разом можна здолати ворога,- наголосив волонтер.

І.Мельник 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я