Чергова допомога від “Друзів Дена”

0
157

1 червня до координаційного центру українсько-данської дружби, який очолює  волонтер,  член ЮНЕСКО при ООН Сергій Кульга прибув черговий вантаж гуманітарної допомоги від асоціації друзів Дена з Данії. Керівник асоціації Ден Мадсен  щиросердно відноситься до проблем українців.  Розуміючи всю складність суспільно-економічного становища України на шляху самоутвердження на європейській арені, зі своїми данськими однодумцями надає велику матеріальну допомогу, як дітям- сиротам, медичним закладам міста та району, інвалідам, військовослужбовцям, які перебувають у зоні АТО. Дитячі іграшки, медичне обладнання (коляски, багатофункціональні ліжка, крісла,  ходунки,  столи, стільці, парти, одяг) будуть слугувати тим, хто цього найбільше потребує у наш непростий час.    

Як повідомив Михайло Кульга, волонтер, який  є координатором  данської асоціації «Друзі Дена» під керівництвом Дена Мадсена, вантаж було вчасно  доставлено до Олександрії. А сталося це завдяки великій допомозі Сюзани Пріс, Йоргена Маркусена, Улюфа  та Кірстен Блесберг  та Лайфа Андерсена, а  також  членів української діаспори  Сергію Навроцькому, Руслану Лавриновичу та Ярославу Кибі та багатьом іншим членам «Друзів Дена».

Родина українських волонтерів  Сергія та Лєни Кульги висловлюють велику подяку данським «Друзям Дена» за постійну допомогу медичним закладам у покращенні умов  перебування хворих у лікарнях, діткам- сиротам одягом та іграшками, продуктами харчування…. У свою чергу вони  передають усім  членам  асоціації «Друзі Дена» міцного довголіття, родинного щастя та  слова побажання «Скул».

І.Мельник  

ФОТОРЯД 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я