Через 180 днів в Олександрії буде свій комунальний транспорт

0
673

11 червня був підписаний договір між КП «Олександрійський транспорт» і ПАТ АБ «УКРГАЗБАНК» про надання фінансового лізингу на придбання автобусів середньої пасажиромісткості. Угоду підписав директор новоствореного підприємства Олександр Коновалов та представник банку, а також начальник управління економіки Ростислав Черевашко.
Олександр Коновалов підкреслив:

-Це знакова подія для нашого міста, оскільки відбувся вже другий крок після створення КП «Олександрійський транспорт». Основна наша мета – забезпечення високого рівня культури обслуговування, комфортних умов для наших пасажирів, належного санітарного стану, повне та якісне задоволення потреб наших громадян».
За умовами договору КП «Олександрійський транспорт» одразу повинно сплатити близько 5 млн. грн., аби розпочалося виробництво 5 автобусів марки МАЗ 203. Дніпровська фірма, яка займається постачанням габаритного транспорту була обрана для обслуговування контракту, що має досвід співпраці не лише з українськими, а й з європейськими виробниками. Автобуси мають надійти вже за 180 днів. А графік лізингового платежу розрахований на 60 місяців.
Дозвіл на придбання автобусів та підписання договору було надане директору комунального підприємства шляхом відповідного рішення, ухваленого депутатським корпусом Олександрійської міськради найближчим часом.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я