Чекаємо від “Олександрії” абсолютної перемоги

0
571

28 листопада в 11-й турі УПЛ “Олександрія” вдома прийме дебютанта ліги – колишній  винниківський( віднині вже львівський, -Авт.) “Рух”. Команда за 17 років пройшла шлях від аматорів команди до команди УПЛ – з другого місця першої ліги вони цього року вибороли путівку. Хто тільки не тренував команду: Мостовий, Гдинський, Кікоть,  Бакалов, Іванов, Романюк, Вірт, Мазяр, Кучук, а сьогодні Федик, наймолодший із тренерів УПЛ. Президент клубу Г. Козловський зібрав хорошу команду (Бандура, Білий, Кондраков, Дуць, Федорчук, Русин, Климчук…). Команда-суперник переживає складні часи, перебуваючи на останньому місці турнірної таблиці чемпіонату. Необхідність здобути бодай одне залікове очко (що є задовільним результатом для команди-гостя, -Авт.) є бажанням аутсайдера.

Для “Олександрії” вкрай необхідно здобути позитивний результат. Гра вдома, і стіни допомагають. Крім того, 11-й тур, з огляду на інші протистояння команд-суперниць є доволі цікавим. Лідер чемпіонату – київське “Динамо”  буде приймати полтавську “Ворсклу”. Ковалівський ” Колос” зустрінеться з чернігівською “Десною”. Ще один із претендентів на європейське місце ” Маріуполь” поїде до “Львова”. А донецький ” Олімпік” – до петрівського  “Інгульця”, котрий вміє відбирати очки, граючи за очко. “Зоря”, як і ” Олімпік”, своє фінансове благополуччя вбачає в успішному старті Євроліги, переживаючи складну фінансову скруту… “Дніпро-1” зустрінеться з чинним чемпіоном УПЛ – донецьким “Шахтарем”, що сьогодні показує не вельми пристойну гру…

Для “Олександрії” ключовими будуть результати поєдинків “Колос”-“Десна”, “Динамо”-“Ворскла” та “Інгулець”-“Олімпік” ( у донеччан у запасі є гра). Усе буде залежати від функціональних, фізичних, вольових якостей та абсолютної майстерності на фініші першого кола. Переслідувати, наздоганяючи “Колос”, “Десну”, не пропустити вперед “Маріуполь”, ” Зорю”, і особливо “Олімпік” в останніх трьох турах – завдання номер один для “Олександрії”.

Будемо сподіватися на позитивний результат цього суботнього протистояння. Тріумф і трагедія цієї зустрічі буде залежати від настирності тріумфатора -команди, що викладе максимум здібностей і старанність у  намаганні перемогти. Важливо, щоб цією командою була “Олександрія”.

Побажаємо успіхів землякам!

Іван Мельник

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я