Час приходить прощатися… 5 гравців “Олександрії” залишать команду

0
593
  1. Те що гостро стоїть питання кадрових змін в “Олександрії” , – добре розуміють усі: від президента клубу, головного тренера до палкого прихильника олександрійського футболу – чисельної аудиторії вболівальників.

Кому як не головному тренеру Володимиру Богдановичу Шарану треба приймати рішення відносно зміни складу команди. Кадрові зміни  потрібні, коли  відсутній належний показник гри  – результат, що відображається на місці в турнірній таблиці. Можна грати погано, але вигравати. Можна прекрасно грати, але програвати. Золотої середини тут не може бути. Треба вигравати. І першого і другого, на жаль, ми не часто бачили в першому колі. Місце в турнірній таблиці тому підтвердження. З цього приводу В. Б. Шаран сказав так:

– Звичайно, ми не задоволені результатами. Президент теж, хотіли краще закінчити цей футбольний рік, хоча б на 2-3 позиції вище. Але що сталося, те сталося.

Президент і я вирішили, що потрібно трохи омолоджувати склад, підтягувати гравців молодіжки. Розумію, що вони не всі можуть відразу заграти, але однозначно потрібно робити якісь кроки, щоб у майбутньому “Олександрія” грала стабільніше.

Нашу команду залишать 5 гравців. Я хочу спочатку з ними поспілкуватися, щоб їм це донести. Неправильно буде, якщо вони про це дізнаються з телевізора чи Інтернету. Може, хтось із них здогадується… Це така справа.

Як бачимо, прийшов час реальних змін. Це вимушений крок. Через це проходять усі клуби. Час не стоїть на місці. Роки беруть своє. Недогравання, а інколи й легковажність на полі, відсутність наполегливості, вимогливості до себе, футбольної дисципліни… стають на заваді грати в потрібний футбол, якого чекають. Ми почуємо прізвища. Буде, можливо, що розчарування, незгода, розпач. Не всі і ми сприймемо ці зміни. Частково здогадки хто конкретно залишить клуб витають в  наших головах…

Омолодження команди – завжди болісний процес, якщо він ще й базується на власних можливостях. Молоді гравці – для них потрібен час, щоб вони вийшли на потрібний рівень. Не всі і молоді гравці можуть адаптуватися до нової команди. Дочекаємося, хто підсилить команду. Хто зможе конкурувати, щоб гра з весни почала приносити потрібний результат.

Роботи в тренерського штабу дуже і дуже багато. Тут треба бути і тренером, і психологом, і  вчителем, і вихователем…

Іван Мельник 

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я