“Час летить” або на “Мандри” до Косівки

0
755

8 жовтня – День Косівки. Жовтень місяць  8-го числа в одному із найгарніших сіл Олександрійщини свято – День села –День Косівки – трударів полів і ферм, комбайнерів і трактористів, автомобілістів і управлінців ТОВ «Колос».

Щорічно і це вже стало доброю традицією, що святкові заходи в Косівці  завжди відбуваються на високому художньо-ідейному рівні, коли шануються кращі з кращих  працівники “Колоса”. Святкові заходи відбудуться 8 жовтня о 12 годині дня біля Будинку культури. Зі слів організатора святкування Дня Косівки депутата райради Любові Замкової  перед Будинком культури буде встановлена професійна сцена на якій відбудеться святкова концертна програма та виступ відомого українського гурту «Мандри».

Концерт  «Мандрів» розпочнеться о 16. 00. Любов Замкова від імені керівництва  ТОВ “Колос” щиросердно запрошує усіх бажаючих відвідати Косівку, щоб насолодитись концертом.

-Ми будемо раді всім. Приїжджайте на свято та залишайтесь на концерт, – підкреслила  Л.М.Замкова.

Засновником гурту є Сергій Фоменко чиє дитинство тісне пов`язане з Косівкою, батьківщиною його  рідних, де пройшло його дитинство  (творче прізвисько «Фома»;19.03.1972) -український співак, лід-вокаліст українського фолк-рок-гурту «Мандри»).

  • Відомі пісні «Мандрів»: «Романсеро про ніжну королеву»,«Картата сорочка» ,«Русалки»,«Дочка мельника», «Орися», «Вітре-цигане», «Калина»,«Не спи, моя рідна земля», «Любов», «Ти в серці моїм», «Дорога», «Будемо разом»,«Новорічна», «Світ», «Лелеки»,«Черевики», «Карпатська пісня»та “Час летить” – презентована  в липні поточного року.
  • Досье: Сам про себе він каже так: «Народився під сузір’ям Риб у рік Щура» в березні1972 року. У дитинстві думав: «Або стану водієм, або артистом».

У підлітковому віці навчився грати на баяні та гітарі, співав, писав пісні та оповідання. Мандрував автостопом по великих містах УкраїниБілорусісхідної Балтики та Росії. Після кількарічних мандрів повернувся до Києва. Працював двірником у Києво-Печерській лавріСофіївському соборі, гардеробникомАрхеологічного музею, працівником сцени у театрі, ведучим радіопрограм.

Коли навчався у школі був російськомовним, але з 23 років свідомо перейшов на українську.

Серед захоплень — творчість письменників ГоголяБулгаковаГеорга Тракля, художників ШагалаПіросманішвіліМарії Примаченко, режисерів Параджанова,БергманаВіма Вендерса.

Улюблені історичні постаті — БуддаГригорій СковородаОлександр Вертинський. Улюблені герої з книжок — Гекльберрі Фінн та Дон Кіхот.

Фомі подобається естрада 70-х років — ІвасюкБілаш, з іноземних виконавців —ЧелентаноСинатраМарлен ДітріхЕдіт Піаф. Він слухає дуже різну музику (Eminemреґґі«Брати Гадюкіни», українські етнічні диски (наприклад, Тарас Компаніченко), «Аквариум»«Кино»Жанна Агузарова«Tequilajazzz», Мамонов, сприймає всю музику, аби вона була гарною). У хороших стосунках з«Скрябіном»«Тартаком»Марією Бурмакою.

Хобі — велосипед (його мрія — подорож по Європі аж до берегів Туманного Альбіону на велосипеді) і малювання (іноді малює олією «наївні сюжети», великі картини і портрети). Разом зі своїми картинами–героями Фома зіграв роль художника у фільмі молодого режисера Сергія Наталушка «Спокуса». Те, що робить Фома–художник, мистецтвознавці називають «урбаністичний наїв».

Найбільше в житті Фома цінує внутрішню свободу.

Живе і працює в Києві. Одружений, дружина Надія Максименко. У Сергія та його дружини Надії троє дітей (два сини — Ява-Костянтин і Тимофій, та донька…     

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я