Бюджет Олександрії перевиконав надходження до міськказни на суму 6, 1 млн. грн…

0
727

На 14-й сесії Олександрійської міськради, що проходить 26 листопада місцеві депутати переглянули міськбюджет територіальної громади на 21-й рік.
Зокрема, вирішено питання збільшення доходної частини та видатків загального та спецфондів у сумі 14,5 млн. грн. Це відбулося завдяки перевиконання надходжень до міської казни на 6,1 млн. грн., а також цільові надходження держсубвенцій на соціально-економічний розвиток, придбання житла для дітей-сиріт, на утримання медзакладів, вирішення земельних відносин.
З даної суми депутати виділили 8,8 млн. грн. для забезпечення киснем райлікарні, облаштування кисневої станції в міськлікарні, на закупівлю засобів індивідуального захисту для лікарів, встановлення вікон у дитячій лікарні та на енергоносії.
Освіта отримає 4 млн. грн. на зарплатню працівникам дошкільних закладів та сплату за енергоносії.
2,7 млн. грн.  виділено на купівлю помешкань для сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, забезпечення пільгових перевезень пасажирів у міському транспорті та зарплатню працівникам терцентру.

В УЖКГ додатково виділено 1,7 млн. грн. на встановлення і заміну світлофорів, на сплату енергоносіїв для нічного освітлення та якісного прибирання міста у зимовий період.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я