Буквар і підручники надійдуть до шкіл 1-го жовтня

0
562

Картинки по запросу фото букваряСаме до того часу, запевнила міністр освіти Л.Гриневич, в усі школи країни надійдуть підручники. Тож якщо дитині в перший місяць навчання не видали підручника – це нормально. І наголосила, що батькам витрачати власні кошти та купувати підручники не потрібно, держава їх вже закупила.

Книжок надрукують понад 18 млн. примірників, що удвічі більше, ніж торік. Крім того, в зв’язку з реформою освіти з’являться двомовні словники для шкіл з мовою навчання національних меншин, хрестоматії та методичні матеріали.

-Шановні вчителі і батьки, в жодному разі не треба купувати підручники для 1-5-10 класу, які будуть цього року, ці три лінійки. Держава вклала в це інвестиції, в нас є труднощі, я про них та причини дуже відверто сказала. Всі підручники будуть обов’язково в школі. Це перше. У старших же класах, 10 клас, я закликаю користуватися електронними версіями підручників у цей час, – зазначила Л.Гриневич.

Серед причин затримки із підручниками у Міністерстві освіти та науки назвали: 1) обмежені поліграфічні можливості України 2) видавництва через судові позови блокують закупівлі підручників 3) погано відлагоджений процес експертизи навчальної літератури.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я