Будуть капітально ремонтувати вул. Олексія Скічка та повернули у власність залишки згорілої будівлі (ФОТО з архіву)

0
683

На 9-й позачерговій сесії Олександрійської міськради депутати розглянули та затвердили 2 питання: про внесення змін до бюджету Олександрійської ТГ та зміну цільового призначення земельної ділянки.
Міськголова С.А.Кузьменко відзначив, зокрема, що місто отримало державну субвенцію у розмірі 10 млн. грн. на капремонт вул.О.Скічка (від Знам’янської до перехрестя з вул.Войнівською).
– Цей автошлях з’єднує місто з Войнівкою, де в обидва напрямки курсує значна кількість населення, – підкреслив очільник міста.
По другому рішенні депутати змінили цільове призначення земельної ділянки за адресою: вул. 6-го Грудня, 2а (допоміжна споруда, що входила до складу міського Палацу культури, в якій займалися різні гуртки (зокрема, ВІА), але була віддана в довгострокову оренду релігійній організації “Блага Весть”. Внаслідок пожежі (була версія підпалу) 9 лютого 2016 року споруда згоріла, було якесь відновлення, але зараз будівля демонтована,-Авт.). Тому виникла необхідність змінити цільове призначення вказаної території і привести документацію у відповідність із вимогами чинного законодавства. Наразі ця територія повернеться до складу ділянки Палацу культури «Олександрійський театр».

Фото з власного архіву І.Мельника, лютий 2016 рік

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я