Будемо чекати, що скаже нова влада про закриття Звенигородської, Марто-Іванівської шкіл, ЗНЗ №7 та школу мистецтв при гімназії ім. Т.Шевченка

0
191

На останній 65-й сесії міськради мер Олександрії С.К.Цапюк торкнувся питання утримання закладів освіти, що фінансуються з державного бюджету. Люди сприйняли це як вирок – пропозиція влади – до виконання. Будемо чекати, що скаже нова влада.

З цього приводу мер надав своє бачення:

-Наближається період літніх відпусток вчителів, тож перед владою міста стоїть завдання вчасно та в повному обсязі виплатити зарплатню, відпускні та оздоровчі. На жаль, держава фінансує освіту пропорційно кожного місяця, не плануючи перерозподіляти ліміти з інших місяців на літній період. Та органи місцевого самоврядування врегульовують відповідне питання. Управління Східного офісу держаудитслужби в Кіровоградській області після перевірки закладів освіти вказало на неефективне використання коштів: у деяких закладах є перевитрати на одного учня за рахунок низької наповнюваності в класах; не вжиті заходи щодо оптимізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів. Для виконання даних приписів у місті треба закрити Звенигородську, Марто-Іванівську школи, ЗНЗ №7 та школу мистецтв при гімназії ім. Т.Шевченка, а по інших навчальних закладах провести заходи щодо оптимізації мережі. При цьому на поточний рік недостатність державних коштів становить 8,7 млн. грн. Рік буде складним і поки що не спрогнозованим у зв’язку з перевиборами Президента України. На допомогу держави розраховувати не доводиться. Перед владою стоїть завдання використати всі можливі резерви та здійснити оптимізацію, щоб забезпечити зарплатнею до кінця року всіх педагогів, і при цьому не втратити якість освіти, яка в Олександрії знаходиться на високому рівні, -наголосив очільник Олександрії.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я