Боголєпа возведено в сан архієпископа Олександрійського і Світловодського кого

0
96

17 серпня в День інтронізації Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія відбулася Божественна літургія, під час якої в сан архієпископа возведено Боголєпа Олександрійського і Світловодського.

 Усе духовенство Олександрійської єпархії вітає свого Правлячого Архієрея з возведенням у сан архієпископа!

Віднині підносимо свої молитви до Господа за Високопреосвященнішого Боголєпа, архієпископа Олександрійського і Світловодського!

Щиросердечно бажаємо Його Високопреосвященству кріпості сил та духовної невичерпної наснаги!

Архієпископ Болєп не просто вірянин, що посланий Богом, його помазаник, він сучасний релігійний філософ нового покоління релігієзнавців.  Його власна філософська позиція нерозривно пов`язана з нашим

повсякденним життям. Його проповіді на теми моралі: про молоде покоління; про згубні звички; про марнотратство життя; про віру в краще; про суспільні труднощі та шляхи виходу з них,  дають людям надію, віру і вихід зі скрутного становища.

Він краєзнавець, історик, літератор.. Він приймає активну участь  в усіх заходах місцевого характеру, він уміє проникливо висловити свої думки, що заслуговують не лише на увагу, а й на практичне застосування в житті. Він гарний порадник, цікавий співрозмовник з усіх сфер  духовного, морального, суспільно-політичного та економічного спрямування. У центрі його уваги завжди стоїть вірянин зі своїми внутрішніми боротьбами, проблемами… Він  уміє вислухати людину (як сьогодні цього дуже часто не вистачає, -Авт.), він пастирь душ людських…

 І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я