Блокування доступу людей села до інформації при карантині  – це злочин проти народу!

1
656

Українське село залишилося без інформаційної профілактичної підтримки як боротися з коронавірусом. Сьогодні голова Тернопільської облдержадміністрації Сопель Указом Президента України В.Зеленського за негативне висвітлення епідеомілогічної ситуації в області позбувся посади керівника області.

Господарі телеканалів з кінця січня закодували їх. Нині канали  1+1, 2+2, ТЕТ, Бігуді, Уніан, ПЛЮС-ПЛЮС, ICTV, СТБ, Новий телеканал, М1, М2, ОЦЕ, ТРК Україна, НЛО, Індиго, Інтер, НТН, К1, Піксель, К2, Ентер-фільм, Мега, Zoom та ін. закодовані. Тобто, їх можна переглядати лише при умові підключення до офіційного супутникового оператора (наприклад, Viasat), придбавши тюнер супутникового телебачення з логотипом «УТБ» (рекомендована роздрібна ціна такого приймача (тюнера) становить 1099 грн.). Сказано – зроблено!

   Півтора місяці село дивиться іноземні канали, і нікого з влади це не цікавить. Більшість селян мають «тарілки», старі телеприймачі, встановлені ще 10-15 років тому. Чи є в селянина-пенсіонера лишкові кошти, щоб щомісячно оплачувати від 90 до 250 грн. вартість каналів, які раніше можна було дивитися безкоштовно. Сьогодні, коли коронавірус крокує Україною, несучи тяжку хворобу і смерть, влада повинна терміново відмінити кодування каналів, щоб люди на селі мали змогу отримувати інформацію, як себе вберегти від смертельної зарази. Блокування доступу людей до інформації при карантині  – це злочин проти народу!

А нині ж продовжують бути в “інформаційному голоді”, дивлячись російські телеканалаи, що нагнітають паніку в Україні.

О.Оскар

1 КОМЕНТАР

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я