Більше смутку, ніж задоволення. Втрачати вкрай важливі очки в аутсайдерів – занадто велика розкіш

0
259

На 10-й хв. прекрасний, видовищний, безперечно, що один із найкращих забитих м`ячів зі старту другої частини чемпіонату, забив дебютант команди з “Олександрії” – Богдан Мишенко.  Згадую, що подібний гол зі сходу з ноги він вже забивав на тренувальному зборі в Туреччині. Такі голи надовго запам`ятовуються.

 І в  подальшому олександрійці намагалися грати першим номером, що їм це і вдалося в першому таймі. Господарі не змогли організувати принаймні одну атаку, що могла загострити гру біля воріт Білика. Олександрійці ж на противагу шукали шпаринки в захисті суперника, але на більше в першому таймі не спромоглися ні гості, ні господарі поля.

Добре виглядали на полі новачки, що Мишенко, що Вантух. Перший відзначився взяттям воріт суперника, а Вантух надійно діяв на своїй позиції.

Другий тайм розпочався з класного удару Гречишкіним на 49-й хв., коли м`яч летів в дев` ятку, але голкіпер суперника відбив на кутовий.

На 54-й хв. друге попредження для Татаркова стало вилученням з поля. Господарі  залишилися в меншості.

 Гордієнко, Грицук, Протасов, Гордієнко, Паньків, Стецьков, Бухал – доволі потужна лавка запасних в «Олександрії».

«Олександрія», граючи в більшості дещо збавила темп гри, і цим скористалися господарі – почали більше гостювати на території поля гостей. На 79-й хв. запам`ятався стандартний, після виконання якого Шендрік повинен був забивати з вигідної позиції, але Сарнавський заблокував надійно свої ворота. На 82-й хв. удар Гордієнка мав би бути більш  точнішим, щоб влучити в рамку воріт суперника.

Господарі дочекалися свого моменту істини.  На 87-й хв. «Львів» у меншості зрівнює рахунок у матчі. Іскрометна не більше 10 секунд у часі контратака в три паси, і господарі завдяки «десятці» – Алвару зрівнюють рахунок. Наші захисники не зрозуміло, що робили, допустивши таку необачність у захисті, що вартувала втрати 2-х залікових очок. Попередження отримали тренери обох команд за надмірні емоції, що Мелікян, що Шаран.

Втрачати вкрай важливі очки в аутсайдерів – занадто велика розкіш, коли мова стоїть за Лігу Європи.

«Олександрія» в наступному поєдинку буде протистояти 4 березня  «Карпатам» у Львові.

«Десна» відривається на 2 очка від «Олександрії» маючибільше шансів у боротьбі за бронзу.

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я