Бережіться від падіння бурульок!

0
104

Картинки по запросу фото бурульок на будинкахСиноптик повідомляє, що буде потепління – плюсова температура, що призведе до можливого падіння бурульок.

УЖКГ  попереджає: на дахах будинків, виступаючих частинах будівель масово утворюються крижані бурульки. Зсуви снігу та падіння бурульок можуть призвести до непередбачуваних наслідків.

З цього приводу керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності необхідно вжити заходи для безпечного пересування пішоходів: огородити будівлі в місцях можливого падіння бурульок аварійними стрічками.
Терміново, де вкрай необхідно, треба збити бурульки, що можуть привести до травмувань перехожих та  пошкодження автомобілів.
Якщо ми бачимо попереджувальні стрічки, що обмежують рух по тротуару, то треба чітко виконувати  правила – обходити стрічки.  Якщо таких немає, то слід як найдільші відходити від будівлі на якій  звисають бурульки та снігові намети.

УЖКГ звертається з розумінням до господарів верхніх поверхів багатоповерхівок, якщо є така можливість самостійно  збивати бурульки з балконів, а  в кращому випадку дати  доступ до квартир працівникам КП «Житлогосп» для того, щоб вони уберегли людей від небезпеки отримати травму.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я