Бажаємо і чекаємо перемоги “Олександрії”!

0
163

16 лютого ФК “Олександрія”  повернувся до України, вірніше до столиці, щоб там підготуватися до матчу проти “Сталі”, що відбудеться  17 лютого о 14. 00 на  “Оболонь -Арені”.

Звісно,  що головним завданням керманича “Олександрії” В.Б.Шарана  на цей матч буде лише  перемога. Іншого завдання і не може бути. Жаль, що в цьому матчі не буде  на полі досвідченого захисника “Олександрії”  А.Гітченка, який дискваліфікований за перебір жовтих карток.

Безумовно, що увага  буде прикута до екранів  телевізорів – усі будуть чекати лише перемоги “Олександрії”, від результату  якої буде багато чого залежати при умові, що інші команди – наші прямі суперниці не переможуть.  Архіскладна ситуація  для В.Б.Шарана.  Кожна гра – як останній вирішальний бій… Бо на “кону” завітне 6 місце в турнірній таблиці. У футболі все можливо через   його  непередбачуваність та неочікуваність.  Хоча всі команди, що попереду нашої команди, заявляють про свої амбітні наміри зіграти в Лізі Європи ( “Верес”, “Маріуполь”), є шанс із 1000, і все може трапитися, і ним треба скористатися…

І.Мельник 

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я