«Батьківщина» виключила О.Богоявленську зі своїх рядів 

0
173

Радикальні міри прийнято головою місцевого осередку БЮТ в Олександрії  В.Журавльовим. Олександрійська міська організація партії ВО «Батьківщина» виключила зі своїх рядів секретаря Олександрійської міськради Олену Богоявленську. (До речі, перший крок до такого рішення  вона зробила ще 2014 року, коли за посаду секретаря міськради зрадила інтереси більшості в міському парламенті, – Авт.).  У політиці такі речі не прощаються, навіть з огляду за минулі заслуги. Дану інформацію було надано голові Кіровоградської обласної громадської організації «Спілка шахтарів-інвалідів, потерпілих на виробництві та козацтва України» Сергію Горбачову на його інформаційний запит:

«Богоявленська Олена Миколаївна виключена із членів партії Всеукраїнське об`єднання «Батьківщина» з 12.02.2019 р. за систематичне порушення п. 3.8 Статуту політичної партії всеукраїнське об`єднання «Батьківщина», за аморальні вчинки та дії, що наносять шкоду авторитету партії та відповідно до п. 3.10 несумісні із членством у партії.

Всі інші питання, викладені в вашому зверненні (в тому числі про витрати на закордонні подорожі, про її фінансових донорів чи звіти в декларації) стосуються особистих вчинків та думок Богоявленської Олени Миколаївни, відповідальності за які партія «Батьківщина» не несе та інформацією про її подальшу діяльність не володіє», – йдеться зокрема в повідомленні.

Слід зазначити, що ділові шляхи «Спілки шахтарів-інвалідів» та секретаря міськради О.Богоявленської перетинались і раніше. Свого часу С.Горбачов від імені громадської організації направляв їй черговий запит стосовно діяльності одного з посадовців міської ради, на що секретар відреагувала доволі своєрідно: вона не просто відмовила у наданні інформації, а ще й звинуватила «Спілку» у приналежності… до самопроголошених республік, так званих ДНР і ЛНР. У відповідь С.Горбачов звернувся зі скаргою на такі дії секретаря міськради до уповноваженої з прав людини при Верховній Раді України Валерії Лутковської, після чого проти О.Богоявленської було відкрито судове провадження і суд визнав її дії незаконними.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я