А.Коломійцев: “Багаторічна мрія мешканців Войнівки та Приютівки має реальне втілення в життя”

0
790

Багаторічною мрією мешканців с.Войнівки та смт Приютівки було вирішення нагального питання як найкоротшого сполучення між цими населеними пунктами.  Щоб добратися на роботу – в об`їзд треба було здолати понад 10 км, а  через водосховище кілька сотень метрів. До цього часу переправою служить ручний паром. Але він малоефективний, забираэ багато часу, маломісткий, в зиму та непогоду не діє…

Прийшов час оновлюватися. Рік тому народний депутат України А.І.Кузьменко першим запропонував побудувати пішохідний міст, що задольнив би нагальні потреби мешканців обох населених пунктів у найкоротшому шляху сполучення. Фінансовою опорою є місцевий бюджет – 6 млн. 86 тис.792 грн., 3 млн. 473 тис. 900 грн.– очікувана в 2020 році інфраструктурна субвенція. Усього проектно кошторисна вартість будівництва об`єкту вартує 9 млн. 560 тис. 692 грн. Місцева влада надіється, що певна допомога прийде із боку соціально- відповідального бізнесу.

На сьогоднішній день Приютівська селищна рада 7 квітня оголосила тендер на будівництво пішохідного мосту через р. Інгулець, що з’єднає селище Приютівку із с. Войнівка.

-Андрію Олександровичу, проект справді має велике значення для мешканців обох великих населених пунктів. Життя не повинно зупинитися зі світовою пошестю…

-Свого часу я вже говорив, що одним зі нагальних питань сьогодення є –  з’єднати цукрозаводський район селища Приютівки з одним із найбільших населених пунктів Приютівської ОТГ – с.Войнівкою. Сьогодні вони сполучаються паромом вручну, який пересувають жителі Войнівки та Приютівки.

 -Читачам буде цікаво дізнатися більш детально з огляду на картинку, що буде являти собою пішохідний міст через водосховище?

-Пішохідний міст за своїми технічними характеристиками має загальну довжину майже 166 метрів. З боку Приютівки довжина пішохідного підходу буде складати 27 метрів, а з боку Войнівки- 35. Міст буде складатися із 13 прольотних конструкцій, кожна конструкція – металова просторова форма, що виконана як блок зі 2 пласких форм – паралельними поясами висотою в осях поясів 1,6 метра. Чиста ширина пішохідної частини 2,5 метра буде покрита асфальтобетоном, огорожею з металопрокату, у нічний час він буде освітлюватися. Міст будуть тримати ванти – тросові системи типу “Арфа”, які обладнані пристроями для регулювання натяжіння. Висота конструкції моста – 25,4 метра. Відстань від поверхні води водосховища до підвісного мосту в найвищій точці складатиме 3, 2 м, що дасть можливість безперешкодного руху під мостом човнів, катерів, катамаранів…

-Світова трагедія – коронавірус, що навис над світовою спільнотою, загрожуючи життю,  стрімкому падінню еономіки, внесла свої корективи в  соціально- економічний розвиток Приютівської ОТГ?

-Так, у зв`язку з пандемією, коли всі можливі кошти держава перенаправляє на боротьбу з коронавірусом, зменшуючи в той же час зобов’язання підприємців зі сплати податків, проект будівництва мосту через річку Інгулець опинився під загрозою. Та все ж ми маємо велику віру і надію, що ситуація з часом стабілізується, і ми змозі будемо  розпочати будівництво пішоходного мосту. Головне, щоб українці, перебуваючи на суворому карантині, витримали його, зберігши здоров`я не лише собі, а й оточуючим людям – тоді все буде гаразд, – зазначив голова Приютівської ОТГ Андрій Коломійцев.

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я