«Автоштампу» – День народження

0
171

1 березня завод «Автоштамп» відзначав свій день народження. Засноване в 1977 р., підприємство займалося виготовленням замовлень Міністерства електронної промисловості, а з 1991 р. стало одним із перших у машинобудуванні та обробці металів за новими технологіями.
Маючи унікальне обладнання та великий досвід роботи у галузі сільськогосподарського машинобудування, «Автоштамп» був ініціатором створення концерну «Лан», і у 1997 р. об’єднав підприємства Олександрії та України з метою виготовлення зернозбиральних комбайнів «Лан».
Підприємство було нагороджено медаллю «Сибірський фермер-96» за розробку та виготовлення високоефективного обладнання по переробці зерна на борошно. У листопаді 1997 р. у Парижі присуджено Міжнародний Приз Європи «За якість». Неабияку роль у цьому відіграли керівники: Головатенко Борис Васильович, Меншиков Борис Петрович, Чорний Борис Артемович, Саєнко Віктор Митрофанович.
Сьогодні ТОВ «Завод Автоштамп» спеціалізується на виробництві навісного обладнання для комбайнів (косарки, жниварки, подрібнювачі, підбирачі), вузлів та деталей для машин і механізмів для збирання сільськогосподарських культур, а також надає загальномеханічні послуги.
На жаль, в останні роки ТОВ «Завод Автоштамп», як і частина підприємств сільськогосподарського машинобудування в Україні, переживає не кращі часи.
Трудовий колектив ТОВ «Завод Автоштамп» та його керівництво намагається докладати максимум зусиль для покращення ситуації на підприємстві і пошуку шляхів виходу з кризового стану.
Свої привітання ветеранам заводу, директору Шуляку Олегу Івановичу та трудовому колективу надсилають міський голова С. Цапюк, депутатський корпус та члени виконкому Олександрійської міськради з побажаннями добробуту, благополуччя, міцного здоров’я, здійснення усіх задумів і планів, творчої енергії, успіхів та здобутків!
Упевнені, що колектив підприємства подолає усі існуючі проблеми і забезпечить подальший розвиток та процвітання ТОВ «Завод Автоштамп» як одного з провідних промислових підприємств машинобудівної галузі м. Олександрії.

 

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я