Автомобілісти за світлофор на перехресті вул. Шевченка -Діброви

0
954

Під час засідання виконавчого комітету міський голова Сергій Кузьменко розповів про найближчі плани щодо підвищення безпеки водіїв та пішоходів на дорогах нашої громади. Так, у першу чергу йшлося про встановлення світлофору на небезпечному перехресті вулиці Куйбишева та Дніпропетровської траси, неподалік Олександрійської фабрики діаграмних паперів.
«Ухвалили рішення для того, щоби спроєктувати та збудувати світлофор на небезпечному перехресті й вирішити проблему водіїв у цьому важливому транспортному вузлі», – зауважив очільник міста.
Також за його словами у найближчому часі будуть модернізовані ще два світлофори, які вичерпали свої ресурси. Зокрема, це пристрої на перехрестях вулиць Першотравневої та Шевченка і 6-го Грудня та Героїв Сталінграда.

Автомобілісти чекають встановлення світлофору і на перехресті вул. Шевченка -Діброви, що поряд з міською друкарнею. Це перехрестя небезпечне. Неначе й стоїть знак, що вказує, що головна дорога – вул.Шевченка. Тому й мчать автомобілі на великій швидкості.., хоча з боку Діброви знак – “поступитися проїздом”… За останній рік майже щомісячно на цьому перехресті відбуваються аварії.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я