«Астра» повержена

0
130

«Чорні дяволи»  завершили свої  виступи в Лізі Європи завдяки  перемозі «Олександрії».  Історичний європейський матч для «Олександрії» записав ще одну сторінку славного олександрійського футболу до віхи європейського футболу. Вперше в своїй історії районна команда зуміла пробитися до плей-оф – ще одного раунду, який складається з двох поєдинків. Хто дістанеться «Олександрії», ми вже дізнаємося завтра під час жеребкування Ліги Європи.  А сьогодні  – 3 серпня 2017 року  «Олександрія»  тріумфатор дня, події, яка стала ще одним кроком визнання  українського футболу на європейській арені. «Динамо» підвело, – вилетівши до Ліги Європи з Ліги чемпіонів. «Олімпік» також приніс розчарування українській публіці закоханих у футбол, а «Олександрія» дала справжній бій румунській «Астрі», зумівши використати сповна свій шанс – забити переможний гол.

Атаки почалися з перших хвилин матчу, на хвилях  яких домінувала «Олександрія». Незупинне бажання  діяти на  полі суперника, зрозумівши, що в рядах захисту суперника не все гаразд, та й  правду кажучи, і центр суперника діяв не краще, не дивлячись на  фізичні  кондиції гравців.  Нашим гравцям більше вдавалося проходити флангами, що дошкуляли супернику.  На 43- й хв. такий прохід  досвідченого А.Старенького було зупинено недозволеним прийомом штрафній румун. І капітан команди А. Запорожан холоднокровно  відправив м`яч у правий кут –  під дев`ятку. Кіпер румун розгадав, але парирувати такий удар було неможливо. Безвідпорний удар! 1:0 – «Олександрія» попереду. Неймовірні овації, радість усіх 6000-ти тисяч уболівальників була безмежною.  Цього і слідувало чекати, бо суперник в першому таймі діяв гірше нашої команди. Жорсткість, динамічність, бойовий дух і боротьба за кожен вільний  клаптик поля були за “аграріями”.

У другому таймі, вже після 65 хвилини, гості дещо стали більше дошкуляти нашому захисту та Ю.Паньківу, але той дуже майстерно грав у рамці воріт. Як говорять упіймав кураж – не забити цього вечора судилося «Астрі», щоб вона не робила, бо надійно діяв наш воротар. Які не включала швидкості і  майстерність, а  попереду твердиня – непорушна  стіна якою  стала «Олександрія». Гострі  контратаки якої могли принести ще не оди гол  у ворота “Астри”.  На щастя румун вони  пішли з поля Ліги Європи  повержені «Олександрією».  Перша міжнародна історична перемога «Олександрії» вкотре довела спроможність українського футболу творити диво – прославляти Україну на міжнародній арені футболу.

Такий  він футбол від «УкрАгроКому», від  президента клубу С.А.Кузьменка, від  тренерів  і футболістів, від закоханої у футбол олександрійської публіки.  Неперевершений  у своїх сподіваннях, неочікуваний,  миттєвий, незрівнянний ні з  яким видом спорту  – переможний футбол від “Олександрії”!

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я