Андрій Коломійцев: Роботи із будівництва амбулаторії у Протопопівці відбуваються чітко за графіком

0
160

У с. Протопопівка Олександрійського р-ну, за рахунок субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я В сільській місцевості, сьогодні зводиться перша в області сільська лікарська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини.

Про значення амбулаторії та її будівництво розповів голова Приютівської ОТГ Андрій Коломійцев:

– У Протопопівці проживає більше 2000 людей, тож за усіма нормами має функціонувати власна лікарська амбулаторія. Втім, медичний заклад, що діє в селі, є непристосованим для надання якісних медичних послуг – він розміщується в старій будівлі, де відсутнє водопостачання, водовідведення… В таких умовах владою було прийняте рішення про будівництво нової стаціонарної амбулаторії, що відповідатиме сучасним стандартам, у якій пацієнти почуватимуться справді комфортно.

Проектом нової амбулаторії передбачене й службове житло, що по-перше мотивуватиме лікаря працювати в селі (раніше медпрацівник приїздив до Протопопівки з м.Олександрії), а по-друге дасть можливість надавати медичні послуги за необхідності 24 год. на добу.

Уже споруджений фундамент, будівельники приступили до кладки стін. – Сьогодні будівельні роботи відбуваються чітко за графіком, планується, що вже до кінця жовтня амбулаторія буде введена в експлуатацію, – відзначив Андрій Кломійцев.


 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я