Андрій Коломійцев: “Намагаємося поєднати науку з бізнесом і отримати інноваційний продукт”

0
105

Сьогодні на базі ПП “Астарта Груп” відбулось підписання Тристоронньої угоди між облдержадміністрацією, Центрально-українським науково-технічним університетом та підприємством щодо впровадження у виробництво інноваційного проекту. Мова йде про використання у роботі удосконаленого винахідниками ЦНТУ причіпного пристрою перевантажувального бункера-накопичувача.

Проект реалізовано в рамках обласної програми впровадження регіональних наукових досліджень у промислове виробництво Кіровоградської області на 2017-2020 роки.

-Облдержадміністрація завжди приділяє велику увагу інвестиціям, інноваціям, працює над їх залученням у всіх галузях господарства, намагається створювати сприятливі умови для розвитку промислового комплексу Кіровоградщини”, – зауважив під час зустрічі заступник голови ОДА Андрій Коломійцев. Він висловив впевненість, що прийнята на початку цього року відповідна програма сприятиме співпраці науки і бізнесу у сфері розробки і впровадження інноваційних технологій.

За словами Андрія Коломійцева, із поданих на комісію пропозицій, відібрано заяву в

ід підприємства “Астарта Груп” стосовно необхідності удосконалення причіпного пристрою бункера – накопичувача перевантажувального. Цей механізм є найбільш уразливим і часто ламається, що на деякий час паралізує виробництво.  У рамках обласної програми підприємвство отримало  грошову винагороду у розмірі 50 тис. грн.

Учасники тристоронньої угоди мали змогу ознайомитись із технічними характеристиками причіпного пристрою.

За словами керівника підприємства Сергія Будака, наразі у виробництві задіяно 5 таких бункерів. -Причіп з удосконаленим кронштейном працює на виробництві від серпня і на даний час нарікань на його експлуатацію немає”, – відзначив керівник “Астарта Груп”.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я