Андрій Коломійцев спростував випадок захворювання на коронавірус. Не виходьте без потреби в місця масового скупчення людей!

0
531

Станом на ранок 17 березня в Україні зафіксовано 7 випадків захворювань на коронавірус.

Вчора, 16 березня,  містом пішли чутки, що до райлікарні привезли двох хворих – ймовірно, що з коронавірусом. Вони мешканці Приютівки. Буцімто, ці люди приїхали з країни, де вирує смертельна хвороба. Свідок бачив, як у райлікарні ходили одягнені в захисний чорного кольору скафандр медики. У даному випадку – паніка найгірший друг і порадник…

З цього приводу до мешканців громади звернувся голова Приютівської ОТГ А.О.Коломійцев:

“Друзі, без паніки!
Сьогодні інформаційний простір Олександрійщини приголомшила новина про людину, яка захворіла на коронавірус і госпіталізована до Олександрійської ЦРЛ. Факт звернення хворого за медичною допомогою до лікарні дійсно був. Людина дійсно нещодавно повернулася із-за кордону. Але одразу хочу всіх заспокоїти. Ми щойно отримали офіційні дані з Кіровоградського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України, що за результатами досліджень – отримано результат, що не підтвердив наявність коронавірусу в даної особи.
Проте хочу всіх застерегти, що хвороба може зачепити кожного, якщо не дотримуватися елементарних правил особистої гігієни. Знаю, що суспільство поділилося на тих, хто панікує і на тих, хто ставиться до цього занадто безпечно, а потрібно знайти золоту середину. Думаю, що не зайве буде ще раз нагадати ці правила, оскільки береженого і Бог береже:
-не виходити без потреби в місця масового скупчення людей;
-часто і ретельно мити руки з милом або протирати дезенфікуючими засобами;
-під час кашлю або чхання ретельно прикривати рот серветкою або згином ліктя;
-уникати контактів з тими, хто має симптоми грипу чи застуди;
-при перших ознаках хвороби звернутися по телефону до свого сімейного лікаря, адже лише лікар може визначити Ваш стан;
-не панікуйте!
Будьте здорові!
Окремо хочу подякувати лікарям центральної районної лікарні, які оперативно та професійно виконали свій обов’язок”.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я