“Агровіста” демонструє сучасність агротехнологій…

0
722

13 липня на потужностях холдингу «АгроВіста» (Олександрія) асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) спільно з агенцією UCABevent провели першу регіональну подію «УКАБ Агротехнології. СТЕП».

 

Як інформує у пресслужбі Українчького аграрного бізнесу 13 липня в компанії “Агровіста” відбувся захід-демонстрація техніки, тест-драйви, експрес-навчання та прикладні майстер-класи з вибору та впровадження технологій точного землеробства і налаштування техніки.

Під час пленарної частини заходу учасники мали змогу приєднатись до обговорення кейсу запровадження екосистеми Trimble від регіонального менеджера Trimble в Україні та Молдові Тараса Пилипака. Екосистема Trimble – комплексна AgTech-система для точного землеробства й обліку польових робіт, яка дозволяє об’єднати всі дані в єдину екосистему і спростити роботу з дисплеями в кабіні трактора. Система спрощує роботу з точним землеробством завдяки функціям автоматичної синхронізації AutoSync і видачі завдань в кабіну трактора механізаторові WorkOrder. П’ять учасників стали володарями цінних подарунків від компанії Trimble.

Під час демонстрації техніки на полі в умовах особливостей ґрунтів степової кліматичної зони понад 40 с/г агрегатів продемонстрували свою ефективність в дії. Випробовувались різні види сільськогосподарської техніки: зернозбиральні комбайни, перевантажувачі зерна та зерновози, сівалки та посівні комплекси, розкидачі мінеральних добрив, самохідні та причіпні обприскувачі, дрони-обприскувачі, всі типи ґрунтообробної техніки виробництва провідних світових та українських брендів: CASE IH, CLAAS, KUHN, Maschio Gaspardo, LEMKEN, BEDNAR, AGROKALINA, Lozova Machinery, MZURI, AMAZONE, Vaderstad, Farmet та XAG.

УКАБ вперше проводив такий захід у виїзному форматі, тому почали саме з головної житниці – степу. Поступово планується масштабування та проведення подібних заходів УКАБ Агротехнології і в інших зонах країни.

«Маємо сьогодні у презентації низку сучасної техніки, яка в роботі покаже всі переваги та недоліки, які має знати сільгоспвиробник, щоб правильно оцінювати ризики та отримувати максимальну вигоду від своїх вкладень в купівлю с/г техніки», – розповів генеральний директор УКАБ Роман Сластьон.

Програма заходу була сформована таким чином, аби кожен учасник мав змогу отримати максимум інформації за короткий проміжок часу.

«УКАБ перевищив усі наші очікування від цього заходу. На мою думку, ця подія фантастична, адже тут зібралась вся аграрна еліта, яка готова поділитися з нами своїми результатами роботи та надбаннями. У свою чергу, фермери отримують унікальну можливість в одному місці та в один час побачити всі новинки надсучасної аграрної техніки, оцінити ефективність її роботи та зробити оптимальний вибір для себе», – поділилась своїми враженнями від заходу в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Кіровоградської ОДА Тетяна Бурага.

Директор «АгроВісти» Павло Фесюк зазначив, що останнім часом дуже змінилось середовище діяльності агровиробників: «Якщо раніше аграрії змагались між собою в своїх технологіях, швидкості обробітку ґрунту та отриманої врожайності, то сьогодні, на мою думку, ми маємо припинити конкурувати та бути відкритими до обміну досвідом. Ми вийшли на той рівень, коли маємо спільну місію, адже наша держава конкурує за свої переваги на міжнародних ринках у якості зерна. Дуже прикро, що зараз українська пшениця, навіть продовольче зерно, вважається фуражною, а українська кукурудза є найдешевшою в світі. Саме тому вітчизняні аграрії повинні гуртуватися та збільшувати врожайність та якість основних с/г культур саме завдяки агротехнологіям. Закликаю всіх обмінюватись персональним досвідом та протягом наступних п’яти років ставити собі за план підвищення врожайності, продуктивності та якості продукції мінімум на 20%».

У виставковій зоні більше 30 компаній представили інноваційні агротехнології та актуальні технічні рішення для агробізнесу.

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» та агенція UCABevent висловлюють подяку за підтримку заходу: Trimble – інноваційному партнеру, «АгроВіста» – організаційному партнеру.

Друга польова подія в рамках проекту «УКАБ Агротехнології» відбудеться вже 28 липня на потужностях підприємства Агро-Регіон (с. Велика Олександрівка, Бориспільський район, Київська область). 9 вересня організатори заходу проведуть ХІI міжнародну конференцію «Ефективне управління агрокомпаніями».

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я