“Вовки” проти “аграріїв”

0
97

Сьогодні на стадіоні «Фольксваген-Арена» о 22 годині розпочнеться матч «Вольфсбург» -«Олександрія» -протистояння досвіду і початківців групового етапу європейської ліги.

Що можна очікувати від цього поєдинку? Перш за все цікавої, здається, гри, коли господарі максимально будуть атакувати, постійно тиснути на наші ворота, а наша команда –  вміло та надійно захищатиметься, виходячи в гострі та стрімкі контратаки, якими вона славиться. Що ще? Треба В.Б.Шарану підготувати, налаштувати так гравців, щоб надійними були всі  позиційні ділянки на футбольному полі, щоб не дати розбігатися «вовкам». Закрити всі вільні зони, стримувати нестримний натиск суперника далеко за межами своєї половини поля – пресинг, єдине, що дасть можливість «Олександрії» зіграти так, щоб «вовкам» не було вільного місця для прориву в штрафну зону “аграріїв”. Для цього треба виставити такі «червоні прапорці» – надійний захист –редут, оборону, «сільця» по всьому  полі, щоб «вовки» відчували, що вони в загоні – їх  «ведуть», ними управляють…  І це можливо з огляду на те, що кілька  провідних гравців суперника травмовані, і не зможуть вийти на поле. Але ми знаємо наскільки сильним і непередбачуваним може виявитися  «поранений вовк»…

 Головний тренер «Вольфсбурга»  Олівер Гласнер відмітив, що якщо за «Шахтарем» та «Динамо» стоїть третя команда «Олександрія», то це означає, що “вовки”

 повинні застережливо віднестися до цього матчу.

т  У свою чергу В.Б.Шаран наголосив, що «Олександрії» за честь грати проти такої команди і на такому рівні. У коротких прогулянках команда ознайомилися з містом, але для «аграріїв» головне – налаштованість дати бій «вовкам».

  Нападник “Олександрії” –  Д.Шастал, також наголосив, що він хоче і буде робити все можливе з гравцями команди, щоб результат матчу став бажаним для «Олександрії».

Бажаємо, щоб попередні напрацювання справдилися, втілилися в життя на полі, де буде панувати жорстока боротьба…

 Отож, сьогодні, 19 вересня, 22 година, канал «Футбол-2». Уболіваємо за «Олександрію», вболіваємо за футбольну честь і гордість українського футболу, незважаючи ні на що!

І.Мельник      

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я