«Аграрії» проти «левів» та як допомогти Руслану Гаврилову

0
171

  У неділю, 21 жовтня о 19. 30, на КСК «Ніка» стартує перша гра другого колу чемпіонату УПЛ «Олександрія» – «Карпати».  Для нашої команди , яка в стартовій грі першого туру першого кола на виїзді обіграла свого суперника зі Львова з рахунком  2:0, значно легше повинно бути в домашньому протистоянні, бо до всього цього ще й  місця в турнірній таблиці багато про що говорять. Звісно, що «Карпати»  вже не ті, що були на початку чемпіонату, вони їдуть зовсім з іншими  намірами на результат цього поєдинку. Для львів’ян відступати вже нікуди. У них, як і у всіх команд УПЛ, стоїть доволі високе завдання – потрапляння в першу шістку.  Усі 12 команд явно, що не зможуть виконати це завдання, але той поганий тренер, який не мріє про місце своєї команди в першій шістці. На теорії  команди, що посідають місця нижче шостого  кожна з яких може  зайняти місце в першій шістці. Тому такий йде тиск на  тренерів, гравців президентів усіх команд, що їх команда певна бути в шістці. Усі хочуть підзаробити не лиш авторитет, але й поправити своє фінансове положення в клубах.  Знаємо про які команда ведеться мова ( «Зоря», «Олімпік», «Ворскла», «Карпати»,  «Львів», «Десна», «Чорноморець», – Авт.).

Наскільки команди будуть готовими в другому колі виконати завдання покаже результат  протистояння між олександрійцями та львів`янами вже недільного вечора  21 жовтня.

Адміністрація клубу запрошує палких прихильників «Олександрії» прийти і підтримати свою улюблену команду, що сьогодні є  одним із фаворитів на чільне місце в трійці  УПЛ.

  «Олександрія»  варта вашої підтримки і уваги, дорогі уболівальники, вона добросовісно працює на благо розвитку  великого олександрійського футболу, його честі  і гідності на  вітчизняному та європейському рівні футболу.

ФК “Олександрія” виступив ініціатором по збору коштів на лікування відомого журналіста  Руслана Гаврилова, який сьогодні бореться за життя з тяжкою хворобою. “Допоможемо Руслану Гаврилову разом” – таке гасло буде діяти під час матчу “Олександрія” -“Карпати” (кошти можна залишити при вході на стадіон у спеціальних скриньках). 

І.Мельник

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я