А у нас на Україні…

0
318

Святково, з настроєм і чудовою атмосферою відбувся «День врожаю» в обласному навчально виховному комплексі гімназія-інтернат-школа мистецтв олександрійського відділення.

Протягом тижня вихователі та вчителі гімназії готувалися до свята. «День врожаю» уособлює в собі щедрість і достаток на столі, упевненість у щасливому завтра. Кажуть у народі «буде хліб, буде і пісня». А слід було багато зробити: презентувати стіл на якому головним атрибутом повинно було стати яблуко і все, що з ним пов`язано в українському вживанні – «Яблунева композиція»,  а з іншого боку слід було зробити художню презентацію теми.

Юні гімназисти підійшли з творчим ентузіастом, вигадкою в оформленні столів, в артистичному виконанні художніх номерів.

Заповнена вщерть зала гімназистами стала свідком неабиякої дитячої творчості. 

6-й клас виконав пісню «Осінь» та виконав поетично-танцювальну композицію про яблуню.  Яскраві костюми, тематично добре вивчені вірші та танок приніс глядачам задоволення.

7-й клас  виконав танок «Падає листя» з елементами роздачі яблук. 8-й клас підійшов до захисту теми обравши тему «Яблука в медицині». З пізнавальною користю присутні у залі слухали все, що пов`язано з вживанням яблук з точки зору медицини – його лікувальних властивостей.

9-й клас показав сцену з історії вживання яблука, що бере свій початок зі стародавньої Греції.

10-А  клас  запропонував увазі гімназистів телепередачу «Ні про що», в якій  донесли до глядачів  світову історію  використання  яблука, як символу генетичної культури існування.

10-Б клас підійшов до теми презентації яблука з позиції фізики, з позиції всесвітнього тяжіння..  Ньютон, Архімед, Едісон, Ом за   «постановкою»  гімназистів, які вміло обіграли тему  всесвітнього тяжіння  через призму яблука…

11-й клас взагалі взяв за основу сцену «Адам і Єва» в сьогоднішній інтепретації, коли Адам обирає собі іншу Єву через те, що його перша дама серця “вкусила” яблуко …

З гуморескою про яблуко П.Глазового  виступив гімназист  А.Сандул. Гарною, ліричною постановкою запам`ятався танець-композиція «Ой, летіли дикі гуси» та «Осінній дощ»,  казка про яблуню і дичку, на високому хоровому рівні прозвучала пісня «Осінь по землі ходить», та багато інших номерів показали велику творчу наснагу гімназистів, які не тільки гарно навчаються, а й духовно-художньо виховуються…

А переможцями в номінації «Яблунева композиція» журі визначили:

1 місце  поділили гімназисті 6- го та 7- го класу.

Друге місце за учнями 10-а класу.

Третє – в 11-го класу.

У визначенні переможців «Презентація теми»  кращою  була презентація  гімназистів  10-Б класу, друге місце завоювали  учні 11- го класу. Третє місце за найменшими гімназистами – учнями 6-го класу та 10-А класу.

Переможці отримали Похвальні Грамоти від адміністрації гімназії.

Такі свята дають можливість духовному розвитку юних особистостей, їх пізнавальній спрямованості, вихованню естетичного та культурного становлення.

ФОТОРЯД

І.Мельник  

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я