А так все добре починалося

0
172

У місті тривають обстеження та перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавства.
Минулого тижня на підставі листа Олександрійського відділу ДНС, що повідомив про порушення вимог законодавства пожежної безпеки, було проведено комісійне обстеження супермаркету «33 м2».
Супермаркет протягом 2 місяців працює без введення в експлуатацію; проектна документація на об’єкт відсутня; об’єкт експлуатується без дотримання норм з охорони праці; будівля та приміщення не обладнані необхідними системами протипожежного захисту тощо. Будівля є об’єктом з масовим перебуванням людей, що відноситься до важливого техногенно небезпечного об’єкту.
У супермаркеті грубо порушується законодавство про працю – 28 осіб не надали трудові договори. Внаслідок масового використання незареєстрованої найманої праці порушуються інтереси держави, та не в повному обсязі сплачуються податки.
Для вжиття заходів реагування та дотримання соціальних гарантій працівників міським головою направлено листи до контролюючих служб центрального та обласного рівнів.
Що стосується попередніх обстежень об’єктів підприємництва на території колишньої швейної фабрики, повідомляємо про наступне: поширена інформація про виявлені порушення викликала певний резонанс серед громадськості. Мешканці були стурбовані тим, що розпочата справа вряд чи буде завершена.
Інформуємо, що відповідні листи про виявлені численні порушення для реагування направлені до Прем’єр-міністра, міністра МВС, Генпрокуратури та ДБР до відповідних обласних підрозділів.
Обстеження на предмет дотримання чинного законодавства будуть проводитися і надалі. Кожен підприємець повинен сплачувати податки у повному обсязі. Тільки тоді будуть забезпечені належні надходження до міського бюджету, що дасть можливість для розвитку інфраструктури Олександрії.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я