А.Шевченко: “Найголовніше – це результат, і ми його добилися”

0
188

Шевченко: Найголовніше – це результат, і ми його добилися

“Емоції від матчу двоякі. Я радий, звичайно. Нам пощастило з цією перемогою, але щастить сильнішим. Ніяких відмовок не може бути. Хочу подякувати вболівальникам, знову вони приїхали в великій кількості підтримати команду. Дуже приємно, ми вдячні. На жаль, гра вийшла дуже важкою.

Я вже раніше казав, що простих ігор у нас не буде. Люксембург сьогодні продемонстрував відмінні бійцівські якості. Ця команда піднялася духом, бігла. Сьогодні нам пощастило. Ми намагалися тримати м’яч, щоб вони втомилися, але це не зовсім у нас вийшло. Люксембург встигав перекривати, і гра була важка.

Я знав, що буде важко. Ми програли багато єдиноборств, підборів, давали їм можливість виходити в контратаки і ці контратаки могли завершитися взяттям воріт. У першому таймі трохи втомилися, втратили контроль і пропустили. Вийшов сумбур. Не кажу про гру, найголовніше це результат, і ми його добилися.

Ротація? Ті хлопці, які сьогодні вийшли на поле зробили все, щоб команда виграла. У чомусь ми програли, у чомусь придбали. Не має значення. Для мене сьогодні головне – це результат. Грали погано, але віддавали багато енергії. Які можуть бути претензії до хлопців? Я бачу, як вони всі відпрацьовували, виконали обсяг чорнової роботи. Старання було. Не вийшло те, що планували, це пов’язано з багатьма причинами. Головне – перемога.

Для нас весна – це завжди важко. Якби мені хтось сказав, що навесні у нас буде чотири очки, я б із задоволенням погодився. У нас був важкий матч в Португалії, тут ще важче. Березень – важкий місяць для наших команд”, – сказав Шевченко телеканалу “Футбол 1”.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я