А реформи відбуваються

0
183

Хочемо ми це бачити чи ні, а шкільна реформа в освітній галузі має свої позитивні плоди.

Критикують ті політики, хто не вникає в суть того, що відбувається в реалізації програми «Нова українська школа». Головне для сучасних політиків облити брудом все, що до цього робилосяі що зараз робиться, не вдаючись у реальний стан речей.. У мене таке враження, що дехто навіть не задумується яку він робить «ведмежу послугу» своєму новому господарю, які в свою чергу науськування новоспечених  місцевих політиків-невдах, приймають за «чисту монету». Підіть до шкіл і побачите, що і в місті,  і в селі – все нове і краще учням…

Це школа в якій буде приємно навчатись, що  дає  учням не тільки знання, а головне – застосовувати  їх у повсякденному житті.

НУШ – це школа, до якої учням приємно ходити, в якій прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. У той же час батькам також подобається відвідувати нову школу, де панує тісна співпраця і взаєморозуміння між вчителем і учнями.

Це і нові функціональні(сколіозні) парти (з нахилом столешні, що формує правильну осанку дитини), це і новий розвиваючий дидактичний матеріал, що включає біля 100 позицій (математичний планшет, танграм, абакус, різноманітні розвиваючі ігри, Лего, конструктори, моделі людини та тварин, компаси, глобуси, мікроскопи, ваги та ін.). Адже до цього часу вчителі початкових класів здебільшого виготовляли дидактичний матеріал власноруч (на уроки з математики, природи, мови…). Сьогодні в початковій школі діти мають можливість при відпочинку  складати пазли на спеціальному коврику, у  м`яких  та зручних кріслах з  фруктів та тварин відпочивати.

Минулого року в 3-х школах Олександрійського району (Червона Кам`янка, Користівка, Нова Прага)    обладнано сучасні кабінети хімії. У кількох школах облаштовані математичні  та природознавчі класи. Де не вистачало інтерактивних дошок та ноутбків – ними школи забезпечені.

Цьогоріч за нові шестикутні парти сядуть 346 учнів Олександрійського району. Усі класи будуть обладнані сучасним мультимедійним обладнанням (проектор, ноутбук, інтерактивна дошка), новими підручниками.

Були б більше коштів у державі, звісно, що більше було б здійснено новопридбань для отримання більш якісних знань…

І.Мельник 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я