А.О.Коломійцев: “Солідарність” завжди відстоює нагальні питання олександрійців”

0
240

Після того, як минулого тижня фракція «Солідарності» (БПП) у міській раді відзвітувалася перед територіальною громадою міста за свою річну депутатів, я мав розмову з головою фракції, депутатом міської ради А.О.Коломійцевим.

– Андрію Олександровичу, чи не вперше, в практиці депутатів звітувати за свою роботу перед виборцями. Вдруге  Ваша фракція звітує перед громадою міста за свою участь у життєдіяльності виборців.

Справді, така практика має місце в роботі фракції  «Солідарність». Для нас завжди є важливим, що виборці цікавляться не лише політикою, ай в першу чергу конкретними співами тих чи інших депутатських груп, які представлені в міській раді м. Олександрія. Більшості наших виборців не байдуже, що відбувається в місті, їм болять проблеми міста, що відзеркалюється на житті людей. Одним із факторів нашого успіху є те, що до нас йдуть виборці, вони підказують, вони вимагають від влади поліпшення соціального захисту населення.  Ми, як представники влади, повинні чуйно відноситися до всіх запитань виборців, надавати не лише моральну, а й матеріальну підтримку.

-Сьогодні темою дня №1 є плата за житлово-комунальні послуги. Не всі ж мешканці міста мають право на субсидію – державну підтримку. Ціни зростають…

-Гадаю, що 23 січня, коли відбудеться сесія міської ради, ми почуємо звіт «Житлогоспу», що у нас відбувається з  комунальними тарифами. Ми повинні чітко знати по яких тарифам ми зараз живемо, адже судом було скасовано рішення про підвищення тарифів на квартплату.

– Однією із найбільш вразливих питань мешканців міста, що гуртожитках,  є не визначеність  їх статусу квартиронаймачів.  Більшість  і досі сплачує використання електроенергії через правління гуртожитку , а не на пряму в  обленерго…   

Безумовно, що до нашої фракції було ряд звернень мешканців екс-гуртожитків, яким неначе і надано статус власників житла, але документально це все ще не оформлено як слідує.  З цією метою треба розробити та прийняти таку програму яка б дала право бути повноцінним власником свої квартири.  Для цього треба симулювати створення ОСББ, що дасть можливість мешканцям залучати кредитні кошти на впровадження енергозберігаючих технологій.

Котельні на дровах. Одні «за» їх роботу, інші –«проти». Ваша думка з цього приводу?

Моя думка однозначна – я проти встановлення таких котелень, за які не голосував.  З точки захисту екології, опалювати сьогодні дровами – є невірне рішення. Воно можливо тільки  ситуативно, десь допомагає, але це не майбутнє.  За межами міста безконтрольно вирубуються посадки, що порушують екологію земель –  вітрами видувається родючий  шар землі…  Влада стверджує, що при спаленні дров менше витрачається  природного газу, але насправді це не так. Якщо котельні  (ЦМЛ, школа) не виконають ряд технічних умов, то вони не мають права працювати в подальшому.

  • І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я