А.О.Коломійцев: “Робимо все для потреб добробуту жителів громади”

0
412

Власної техніки для виконання даних робіт селищна рада раніше не мала. Орендні послуги виробничої машини, здатної швидко і ефективно виконувати транспортувальні, земляні та будівельні завдання – є дорогими і часто неприйнятними для бюджету громади. Тому для керівництва Приютівської громади придбання грейдера було одним серед пріоритетних питань,  що сьогодні вже вирішено.

Як відмітив  голова ОТГ А.О.Коломійцев:

– Насамперед, закупівля нового грейдера спрямована на поліпшення стану доріг комунальної власності та доріг загального користування, очищення їх від снігу, дозволить швидше реагувати на поточні проблеми, не допускати руйнування дорожнього покриття, а також зекономити бюджетні кошти. Ми робимо все для потреб  добробуту жителів громади, -відмітив очільник громади.

Нова спеціалізована техніка виконана в стандартній комплектації, відповідає державним стандартам та екологічним нормам. Експлуатаційна вага автогрейдера BGD-140 становить 13 500 кг, потужність двигуна — 110 кВт, довжина грейдерного відвалу — 3 740 мм, поворотне коло — повноповоротний.

Зазначимо, що для закупівлі спеціалізованої техніки була запропонована сума 2 690 000 грн., а у ході торгів ціна була знижена до 2 600 000 грн.

Договір з переможцем тендеру був укладений 26 березня, а вже сьогодні грейдер було доставлено до ОТГ. Голова об’єднаної територіальної громади Андрій Коломійцев особисто оглянув техніку, та переконався у доцільності придбання виробничої машини.


ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я