А.О.Коломійцев:”Нехай це залишиться на совісті песимістів”

0
172

Ремонт доріг сьогодні є пріоритетним  завданням не лише державного масштабу, але й місцевого характеру.  Недаремно Уряд з кожними роком збільшує фінансування капітальних ремонтів доріг державного підпорядкування.

-Як  вирішується питання щодо ремонту регіональних та місцевих  доріг ми запитали в заступника губернатора Кіровоградщини Андрія Олександровича Коломійцева?

– На 2018 рік заплановано виділення коштів у сумі  419 млн. грн. на утримання (ямковий ремонт)  та ремонт доріг комунального  та місцевого підпорядкування. Що це означає?  20%  від даної суми виділених коштів буде освоєно  на ремонт комунальних доріг по населених пунктах, що складе суму  83 млн. грн. 230 млн. грн. піде на ремонт доріг  обласного підпорядкування (сполучення між районними центрами).

– Якщо капітальний ремонт відрізку дороги від Знам`янки до Олександрії – це вже завершений етап, то що слід очікувати в 2018 році?

– Сьогодні  йде ремонт 10 кілометрового відрізку дороги в напрямку м. Дніпра разом з ремонтом  залізничного шляхопроводу.  На наступний  планується виділення значно більшої суми коштів на капітальний ремонт доріг державного характеру, щоб вийти на кордон з Дніпропетровською областю. Також будуть розпочаті роботи капітального ремонту автошляху в напрямку Кременчука.

 -Область має мати сучасні дороги в усіх напрямках, що межують з іншими областями України, та найбільше нарікань на відсутність дороги в напрямку Миколаївської області.

– Уряд планує, що наступного року буде цільова програма по капітальному ремонту цього відрізку автошляху.  Відповідно з державного бюджету будуть виділені цільові кошти, щоб справді  цей напрямок  автошляху капітально відремонтувати, бо це  найкоротший шлях до виходу в порти. На мою думку, за всі роки незалежності не було виділено і зроблено такого великого об’єму ремонту доріг, як за останні кілька років. Губернатор Кіровоградщини С.А.Кузьменко у цьому напрямку веде активну роботу щодо виділення значних сум коштів аби дороги нашої області через кілька років відповідали європейським стандартам.

ФОТОРЯД -ТЕКСТ

Активно розпочався ремонт дороги по вул. 6-го Грудня в м. Олександрія. Хтось з місцевих чиновників з цього приводу  іронічно сказав, що кошти надійдуть у кінці грудня, і в кінці грудня розпочнеться ремонт дороги, а він вже розпочався з 13 жовтня…

– Нехай це залишиться на совісті песимістів, а ми рухаємося вперед. На звернення до Уряду  народних депутатів А.Кузьменка та К.Ярінича стосовно капітального ремонту дороги по вул. 6- го Грудня, то є відповідне письмове звернення. Кому цікаво, нехай прочитає його. Це кошти, які Уряд виділив на звернення наших депутатів. І ремонт буде зроблено належним чином – відповідно сучасних стандртів. Головне, щоб погодні умови дали можливість це зробити. А сьогодні  вже роботи ведуться. Ви самі бачили. Це третя за транспортним потоком дорога міста, що потребує капітального відновлення.  Минулого року дехто не вирів, що об’їзна дорога по м. Олександрії буде капітально відремонтована… Дехто сумнівався, що не буде розпочато очистку русла р. Березівки, завершується ремонт фасаду міського Палацу культури… Все буде відновлюватися, головне, щоб якнайшвидше закінчилася війна на сході України, – підсумував заступник губернатора.

І.Мельник   

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я