Головна Новини А.Коломійцев про головне для Приютівської громади

А.Коломійцев про головне для Приютівської громади

0
106

Кандидат окреслив головні напрямки діяльності після проведення виборів та озвучив першочергові завдання, котрі належить вирішити насамперед.

Серед головних: з’єднання усіх населених пунктів Приютівської громади якісним дорожнім покриттям ,а також розробити нові маршрути для забезпечення жителів ОТГ транспортним сполученням між населеними пунктами:

-Вже сьогодні відповідні служби займаються розробкою нових маршрутів задля створення максимально зручного користування автотранспортом в Приютівській ОТГ. Люди не будуть думати про те, на який автобус потрібно пересісти, аби дістатися зупинки в іншому кінці Приютівської ОТГ. Маршрут руху автотранспорту повинен задовольняти потреби жителів усіх населених пунктів, що увійшли до Приютівської громади.

Щодо правопорядку на території ОТГ А.О.Коломійцев наголосив, що вирішення цієї проблеми він бачить лише в організації роботи громадського формування, в складі якого буде 7-8 осіб, котрі будуть забезпечувати охорону громадського порядку. (10 сіл обслуговує один дільничний інспектор). Виборці позитивно віднеслись до пропозиції щодо вирішення цього питання кандидатом.

Головне Андрій Коломійцев вбачає на посаді голови ПОТГ:

  • створення сучасного Центру надання послуг населенню в Приютівській ОТГ;

  • придбання санітарного транспорту для Головківської амбулаторії;

  • врегулювання оплати за харчування в дитячих садочках;

  • створення загального комунального підприємства задля вирішення питань благоустрою в Приютівській ОТГ;

  • вирішення проблеми пересування через Войнівське водосховище.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я