А.Коломійцев: “11 сонячних електростанцій вже діють на Кіровоградщині – на черзі будівництво ще 8”

0
148

Заступник голови облдержадміністрації Андрій Коломійцев зустрівся із представниками компаній “Атлас Реньюебл Енерджи”, “Атмосфера-Інжинірінг”, “Енерджи Девелопмент Юкрейн” та АТ “Енісолар” (Туреччина) для обговорення можливості будівництва на території області сонячних електростанцій.

Зі слів А.О.Коломійцева:

-Сьогодні альтернативна енергетика є одним із пріоритетів розвитку області, – підкреслив посадовець. -На території області вже в дії 11 сонячних електростанцій, і ближчим часом планується збудувати ще 8. -Ми не зупиняємося на цьому, адже в нас є достатньо вільних площ для розташування сонячних електростанцій, – підкреслив Андрій Коломійцев. -Обласна влада налаштована на конструктивний діалог та співпрацю з інвесторами, забезпечивши максимальне спрощення дозвільних процедур та відсутність бюрократичних перепон.

Представники турецької компанії висловили готовність реалізувати на території Кіровоградщини 4 проекти в сфері сонячної енергетики, 2 – в Олександрійському та 2 – Новоархангельському районах у найближчій перспективі. Під кожен проект буде створено підприємство, що забезпечить території робочі місця, додаткові податки та підтримку соціальної інфраструктури населеного пункту.

Наміри обох сторін відображені в Меморандумі, який був підписаний під час зустрічі.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я