А.Балонь:”Вирішення питання “СхідГЗК” для області і України є вкрай важливим, адже урановидобувна галузь є стратегічною для країни”

0
97

Голова КОДА відвідав Новокостянтинівську шахту, де провів нараду з подальшого функціонування урановидобувної галузі.

Підприємство ДП «СхідГЗК» (Новокостянтинівська, Інгульська та Смолінська шахти), перебуває в скрутному фінансовому становищі. Нинішній Порядок формування, розрахунку та встановлення тарифів у сферах енергетики та компослуг привів до збитковості ДП “СхідГЗК”.

Вирішення питання «СхідГЗК» для області і України є вкрай важливим, адже урановидобувна галузь є стратегічною для країни.

-Ситуація, яка склалась на підприємстві, виникла не вчора і не позавчора. Ця проблематика існує кілька років. Через необгрунтований тариф на продукцію склалася ситуація, коли підприємство не може спланувати свій фінансовий результат. По факту ми бачимо, що воно стає збитковим і ця ситуація спричиняє соціальну напругу серед працівників, – констатував керівник області.

За словами гендиректора ДП «СхідГЗК» О.Сорокіна підприємство разом з Міністерством енергетики та захисту довкілля та НАЕК «Енергоатом» опрацьовують довгостроковий контракт.

Голова облдержадміністрації пообіцяв сприяння з боку обласної влади та доручив своєму заступнику направити до профільного Міністерства листа щодо пришвидшення підписання контракту.

-Найближчими днями буде завершено переговорний процес з “Енергоатом”, наслідком чого має стати підписання довгострокового контракту з підприємством, що в комплексі дасть можливість  підприємству розвиватись, а отже люди будуть задоволені.     

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я