А.Балонь про свою роботу: “Повною мірою розумію, які виклики стоять переді мною та моєю командою задля того, щоб Кіровоградщина звучала по-інакшому, звучала по-новому, як того вимагає час”

0
101

Указ про призначення Андрія Балоня Президент України Володимир Зеленський підписав 8 листопада.

А.Балонь подякував Главі держави та його команді за довіру.

-Хочу запевнити вас, що повною мірою розумію, які виклики стоять переді мною та моєю командою задля того, щоб Кіровоградщина звучала по-інакшому, звучала по-новому, як того вимагає час. Розумію й те, що самому мені не впоратися, тому я готовий до широкої публічної комунікації з вами», – наголосив очільник облдержадміністрації.

Андрій Балонь підкреслив, що разом з командою продовжуватиме в регіоні важливі реформи, які розпочали Президент і уряд в усіх сферах суспільного життя. Керівник облдержадміністрації також повідомив, що особливу увагу приділятиме створенню нових робочих місць, поліпшенню інвестиційної привабливості регіону та підвищенню рівня заробітної плати в області.

Довідка

Андрій Балонь народився 1982 року.

У 2003-му закінчив Національний університет внутрішніх справ України за спеціальністю «Правознавство», у 2017 році – Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Фінанси і кредит». Кандидат юридичних наук.

У 2003-2015 рр. працював на різних посадах у структурі Міністерства внутрішніх справ України.

З 2017 до 2019 року був заступником голови Херсонської обласної державної адміністрації. Займався підприємницькою діяльністю.

Подивимося яку команду сформує новий очільник області, котрий приступив до обов`язків голови КОДА,  і якими будуть його перші кроки…  

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я