Депутати озвучили нагальні проблеми виборців

0
118

22 грудня відбулася остання 42-га сесія міської ради 2017 року. Депутати протягом 30 хвилин згідно чинного регламенту спочатку озвучили  звернення виборців до міської влади з метою їх позитивного вирішення.

Зокрема, депутат В.Заріцький (блок БПП) озвучив проблеми мешканців будинку по вул. Соборній, 113. Люди звернулися з питанням облаштування дворової території, що в період дощів стає непридатною для пересування. Також звертаються люди з питанням обрізки дерев. Депутат також озвучив  перед депутатами факти, коли працівники комунальних служб грубо ведуть себе з роботодавцями – власниками квартир. З цього приводу міський голова С.К.Цапюк відмітив, що якщо такі факти підтвердяться, то таким працівникам не місце в комунальній сфері.

Депутат  В.Дожджаник ( партія  «Сила людей») також озвучив запити громадян мікрорайону Перемога  переселенців, які створили центр громадської активу. На базі Будинку культури відкрили  різноманітні гуртки для учнівської молоді. Працівники  центру прохають депутатів  передбачити в бюджеті  2018 року  кошти в сумі  190 тис. грн, для забезпечення теплом і електронегією Будинку культури без зарплатні його працівникам.

Депутат В.Холахоленко  наголосив на тому, що слід побудувати дитячий спортивний  майданчик  в мікрорайонах №14- 5, де проживає понад 7000 мешканців. Також поставив питання  щодо відводу стічних дощових вод в районі ДАІ. Після дощу ділянкою дороги неможливо проїхати. На звернення громадян до КП «Благоустрій» щодо очищення водостоку отримали відповідь, що протягом року двічі такі роботи проводилися, ае це не правда.

Депутат М.Острівний  (блок БПП) наголосив увагу депутатів на заміну водопостачання  в Звенигородці. Воду, яку люди споживають, за санітарними нормами не можна вживати. Тому треба будувати водогін.  І ще громадяни просять владу зрізати дерева в районі колишнього заводу залізобетонних виробів.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я