За безкультурність і начхання мешканців приватного сектору до чистоти в Олександрії доводиться платити коштами добросовісних олександрійців

0
535

Комунальники прибирають стихійні сміттєзвалища утворені мешканцями приватного сектору на Перемозі, на Новопилипівці, в Байдаківському мікрорайоні, в районі 8-ї школи і т.д. – це грубе попрання олександрійців на чистоту міста кучкою негідників, котрі мають добротні садиби, але не мають елементарної совісті та культури суспільного життя. 

Комунальникам  щовесни приходиться прибирати стихійні смітники, що десятками створені мешканці приватного сектору в віддалених районах міста. А це сотні тисяч гривень платників податків (що можна було витратити на ту саму лікарню…) витрачених на їх утилізацію. Чомусь, ну не хочуть, “приватники” укладати угоди на вивіз сміття зі своїх дворищ. Несуть його до баків до будинку, № 77 по вул. Братській. Несуть з вул. Козачої (приватний сектор). Знаю, що серед них солідні прізвища – з великими погонами, громадські діячі… Інші – везуть у лісопосадки в напрямку Дніпропетровського шосе. Там є звалище відпрацьованої побутової техніки…Поїдьте в напрямку кар`єру – вся територія загаженеа мешканцями Новопилипівського мікрорайону.

Ось і приходиться комунальникам впорядковувати зелену зону в Перемозькому мікрорайоні, наводити лад у Байдаківському мікрорайоні. За допомогою спецтехніки узбіччя дороги буде приведено в належний санітарний стан.
Міський голова закликає жителів дотримуватися елементарних санітарних норм, не вивозити свої побутові відходи на природу, а здавати тим, з ким підписаний договір про вивіз сміття. Якщо ви стали свідком того, що хтось викидає сміття в невстановленому місці, телефонуйте до Муніципальної безпеки міської ради.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я