Кіровоградщину можуть поділити на 4 райони (при сьогоднішніх -21)

0
361

У планах керівництва Кіровоградській області  в питанні децентралізації таоптимізації території є бажання створити 4 адміністративні райони: Голованівський, Кропивницький Маловисківський та Олександрійський.  До цього мова велася про створення трьох районів (Кропивницький, Олександрійський та Новоукраїнський).

Так, під час онлайн-обговорення формування субрегіонального рівня 6-ти областей Кіровоградська ОДА запропонувала створити 4 райони: Голованівський, Кропивницький, Маловисківськийта Олександрійський.

Однак зі сайту «Децентралізація», учасники конференції порадили ОДА переглянути свої пропозиції: або зупинитися на варіанті 3-х районів, або знайти можливості, щоб усі 4 майбутніх райони відповідали методиці.

-Формуючи нові райони, ми маємо орієнтуватися не на доступність до центру, а на кількість жителів. Бо в центр району жителям громад вже не потрібно буде їхати, як зараз. Але в районах діятимуть виконавчі органи державної влади, навантаження на яких має бути приблизно однаковим в усіх районах, – зазначив заступник міністра розвитку громад і територій В’ячеслав Негода

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я