Місце секретаря ради вакантне…

0
205

Сьогодні, 1 червня  відбулося перше засідання сесії Новопразької селищної ради VII скликання з новим складом депутатів. Всього до складу нової влади в ОТГ обрано 26 депутатів.  Після прийняття відповідної присяги депутатами та  селищним головою Б.А.Курупом, до присутніх у залі музичної школи звернувся голова КОДА С.А.Кузьменко, який привітав присутніх з обранням їх депутатами нового місцевого органу  влади та наголосив на головних пріоритетах роботи влади на місці, що повинна принести користь  кожному виборцю та мешканцю нової територіальної громади.

До керівних органів ОТГ обрано двох заступників. Гуманітарними питаннями (освіта, медицина, культура) буде опікуватися колишній очільник районного відділу освіти РДА О.О. Полтавець.  В.Півняк (мешканець Нової Праги, колишній учитель, підприємець, – Авт.) буде розбудовувати житлово-комунальне господарство даних територій, що увійшли до складу ОТГ разом з  головами сільських рад (до виборів старост сіл, – Авт.).

А ось посада секретаря селищної ради  залишається  вакантною. Справа  в  тому, що  група депутатів  від БЮТ «Батьківщина»  не віддали свої голоси за кандидатуру В.Гейка ( представник політсили “Самопоміч”), оскільки вони мали обрати іншу особу.  13 – «за»  при 14 необхідних – не вистачило одного голосу.  Будуть вестися перемовини з цього приводу, щоб узгодити кандидатуру.

Керуючою справами селищної ради, до якої увійшли три ради (Новапразька, Шарівська та Пантазіївська (сусідній Знам`янський р-н, – Авт.), обрано І.Сафронову.

Фото від «Моя Олександрія»

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я