Поворознюк: Кожен працівник клубу знає, що за роботу з арбітрами я відірву голову

0
151

Поворознюк: Кожен працівник клубу знає, що за роботу з арбітрами я відірву голову

Тим дивніше, що заявили мені представники “Волині” після вчорашнього матчу 29-го туру, які підозрюють мене та тренерський штаб команди у змові з арбітрами. Саме цим, а не майстерністю наших футболістів, вони аргументують ті 13 пенальті, які ми пробили в цьому сезоні.

Скажу, що битимемо ще більше пенальті, якщо захисники суперника гратимуть не за правилами в своїй штрафній. Подивіться, хто в нас заробив майже всі пенальті. Це Олександр Акименко, якого суперники не можуть зупинити без порушення. Зверніть увагу: жодного разу після матчів, в яких ми забивали з пенальті, з боку суперників не подавалося протестів, і не було гучних заяв у ЗМІ.

Якщо так, то чому гарячі голови не говорять про те, що ми купуємо захисників суперника, які грубо грають в штрафній проти нашого найкращого форварда? Але ж на це також може скидатися.

Хочу попросити уболівальників: перш ніж заявляти на форумах про те, що “Інгулець” незаслужено отримує право на пробиття пенальті, придивіться до кожного такого моменту.

Я часто критикую Комітет арбітрів ФФУ, але це конструктивна критика, і комітет робить свою справу. Якби арбітри помилялися на нашу користь, то відбували б дискваліфікацію за свої помилки. Однак поки про це ніхто не може сказати.

Чесно кажучи, я пишаюся першою командою “Інгульця”, пишаюся тренерським штабом, який дуже грамотно і кваліфіковано працює з футболістами. Якщо хтось скаже, що ми поступаємося комусь за класом, то таку людину назву некваліфікованим невігласом.

Наразі ми є справжньою силою у Першій лізі, про це свідчить той факт, що вже чотири матчі поспіль не пропускаємо, а, взагалі, це сталося лише одного разу цієї весни, коли програли “Оболоні-Бровар”. Утім, у тому матчі нас супроводжував дикий нефарт.

Хочу заявити: якщо хтось доведе, що клуб “Інгулець” так чи інакше співпрацює з арбітрами, я готовий вибачитися перед кожним уболівальником. Кожен працівник клубу знає, що за так звану роботу з арбітрами я відірву голову.

Тому прошу з повагою ставитися до нашої команди, яка дуже багато працює, жертвує своїми родинами, віддає своє здоров`я заради того, щоб радувати своїх уболівальників. Заради того, щоб намагатися зробити наш футбол кращим і популярнішим у нашій країні. Моя совість чиста, я ніколи не працював і не збираюся працювати з арбітрами. Для мене честь і повага в футболі – не просто слова!

Якщо хтось має іншу інформацію, якщо хтось готовий довести протилежне, то будь-ласка. Відкритий для діалогу. Мій телефон 067 377 77 77 Олександр Григорович Поворознюк”, – сказав функціонер.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я