8 учасників АТО (ООС) отримали квартири

0
81

 В Олександрії діє міська комплексна програма соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, членів їх сімей та родин загиблих.
На обліку в управлінні праці та соціального захисту населення перебуває 688 учасників АТО та ООС. Із них: 22 особи з інвалідністю внаслідок війни; 27 членів сімей загиблих; 5 учасників війни з числа учасників АТО, ООС та 1 постраждалий учасник Революції Гідності.
Усі вони користуються пільгами відповідно до ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та отримують допомогу за рахунок державного, обласного та міського бюджетів.
У рамках програми в бюджеті міста на виплати пораненим учасникам АТО і ООС передбачено 100 тис.грн. У цьому році 2 поранених отримали матеріальну допомогу з міського та обласного бюджетів.
На обліку для одержання путівок на санаторно-курортне лікування перебуває 18 учасників АТО та ООС. Оздоровлення пройшли 2 осіб. До кінця року планується продовжити забезпечення даних категорій путівками до санаторіїв.
3 родини учасників АТО влітку направлено на відпочинок до Азовського моря.
Оздоровленням охоплено 149 дітей учасників бойових дій.
На квартирному обліку перебуває 75 учасників АТО(ООС), які потребують поліпшення житлових умов. Із 2015 р. 4-м особам міськвлада надала квартири за рахунок вільного житла, 4 – отримали кошти із держбюджету на придбання житла.
Крім того, забезпечується професійна адаптація учасників ООС, які мають можливість навчатися в автошколі, – повідомляє сайт міськради.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я