8 голів РДА в області визначені, до кінця місяця повинні бути всі голови

0
487

Офіс Президента України погодив перших 8 кандидатів на посади голів райдержадміністрацій Кіровоградської області (Гайворонський р-н, Компаніївський р-н, Кропивницький р-н, Маловисківський р-н, Новомиргородський р-н, Новоукраїнський р-н, Олександрівський р-н, Онуфріївський р-н). Про це повідомив голова ОДА Андрій Балонь представникам ЗМІ під час брифінгу.

Наразі, відповідно до чинного законодавства, обласна державна адміністрація направили Кабінету Міністрів України документи про погодження восьми кандидатів на посади голів райдержадміністрацій.

Окрім цих претендентів, ще п’ять пройшли фінальну співбесіду з головою облдержадміністрації. Нині готують документи для подання на погодження їх кандидатур Офісом Президента.

“До кінця цього місяця ми маємо стовідсотково визначити кандидатів на посади голів РДА. А далі вже справа за Офісом Президента України щодо їх погодження. На скільки мені відомо, Президент має намір активізувати цю роботу, тому вже цього місяця буде багато призначень, сподіваюся, що і в нашій області також”, – зазначив Андрій Балонь.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я