0
140

До завершення нинішнього чемпіонату ЛІГА-ПАРІ-МАТЧ залишається зіграти надзвичайно важливі поєдинки для визначення остаточного місця кожної з чотирьох команд першої шістки («Зоря», «Олімпік», «Олександрія», «Чорноморець»).  Усі команди теоретично являються претендентами на «бронзу» після результатів матчів 30-го туру. Чекати залишилось не довго – 21 травня можливо стане Рубіконом у житті  кількох команд… Такого турнірного становища, такої напруги, здається, ще не було за всі роки існування незалежного українського футболу. Кожна з команд вирішує свої питання, але всім хочеться і «бронзи», і Євроліги…

  Директор ФК «Олександрія» Дмитро Кітаєв поділився планами клубу на майбутній чемпіонат:

– Розуміння того, як вибудовувати трансферну кампанію влітку вже є, але я поки не можу розголошувати цю інформацію. До того ж, у нас ще попереду є ігри чемпіонату. Уже є нові футболісти, які практично підписали контракти з клубом. А є й ті, хто залишить  команду. Якісне підсилення складу команди перед єврокубками буде, але тільки в рамках бюджету ФК «Олександрія». Потрібно просто підібрати правильні кадри. Але те, що ми підсилимося – це точно, вже є кілька практично підписаних контрактів. Подивимося, як все складеться далі, – цитує Кітаєва Sport Arena.

За 3 тури до кінця чемпіонату України Олександрія, набравши 37 балів, посідає 5-ту сходинку в турнірній таблиці, і має всі шанси вдруге спробувати свої сили в єврокубкових поєдинках.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я