В.Б.Шаран: “Мінімальний шанс є, але треба вигравати усі три матчі”

0
129

Головний тренер ФК «Олександрія» Володимир Шаран підвів підсумки першого навчально-тренувального збору, що проходив у Туреччині прес службі клубу.

-Як проходив перший навчально-тренувальний збір у Туреччині?

-Перш за все, хочу подякувати президенту клубу, Сергію Анатолійовичу, за можливість проводити збори в Туреччині.  Тренерським штабом було вирішено додати один спаринг, на відміну від попереднього року для того, щоб була можливість переглянути всіх потенційних новачків та молодих гравців.

–  Як показали себе дублери?

– У перші дні по них було видно, що їм важкувато в фізичному плані, тому що навантаження більші, аніж в U-21. Знаючи, як готує гравців старший тренер  «молодіжки» Андрій Купцов, не скажу, що молоді виконавці не були до цього готові, тому доволі швидко влились у колію. В цілому, ці футболісти справили на мене хороше враження.

ФОТОРЯД 

– Хотілося б почути думку про потенційних новачків, які були на перегляді.

-Окрім сербів, на оглядинах були виконавці з інших країн, та й українці. На жаль, ми не побачили в закордонних футболістах підсилення. Особисто мені, навіть, більше сподобалися українці, які прибули на оглядини з команд другої ліги України – Гліб Бухал та Дмитро Шастал.

– В якому психо-фізичному стані зараз команда?

–  Дякувати Богу, в нас майже всі здорові, лише в останньому матчі отримав травму Євген Банада – у нього зламано ніс. А так, ми підготували правильний цикл підготовки, тренувалися на полях високої якості, тому нарікань у гравців на здоров’я немає.

– Який з 5-ти спарингів можна занести в актив, а який був не зовсім вдалим з тих, чи інших причин?

– Я б не сказав, що в нас були невдалі матчі. Кожна зустріч була по-своєму інформативною. Головним завданням було переглянути молодь і потенційних новачків команди. Тому з кимось уже попрощались, а за іншими продовжуємо спостерігати. А найбільше запам’ятався останній матч з клубом «Ботєв» – також  минулорічним учасником Ліги Європи. Це один з найсильніших суперників на цих зборах. У команді підібрані гравці хорошого рівня, індивідуально сильні. Хоч ми і програли, але цей матч хотілося б виділити. Слід також враховувати той факт, що ми проводили другий матч за два дні – сили то не безмежні. Навіть, те, що це був кінець зборів, ніхто себе не жалів, всі йшли в боротьбу. Повторюсь, що Банаді, навіть, зламали ніс. Самовіддача у футболістів була на високому рівні.

–  Хто з гравців, які відправилися з командою на збори, полетить на другі збори? Є ще хтось «на олівці»?

– Ми продовжуємо пошук гравців для підсилення. Є кілька пропозицій, більш за все ці футболісти приєднаються до нас безпосередньо в Белєку. З тих, хто був на перегляді, з нами полетять Гліб Бухал та Дмитро Шастал. З тренерським штабом порадимося стосовно нашої молоді, можливо відбудуться деякі зміни по виконавцях.  Також на другому зборі до табору приднається Антон Шендрік.

– Розкажіть, будь ласка, про розклад  контрольних  поєдинків на другий навчально-тренувальний збір.

– Раніше планували провести 5 спарингів, але після того як дізналися, що будемо грати зі «Сталлю» 17-го лютого, вирішили провести 4 товариські зустрічі. Є попередня домовленість з двома командами – «Марібор» (Словенія) та «Торпедо» (Кутаїсі, Грузія), інші – уточнюються.

– Знаючи дату і час проведення матчу зі «Сталлю», які плани на гру?

-Ми слідкуємо за новинами, пов’язаними з суперником. І чим ближче до матчів чемпіонату, тим більше тренерський штаб опрацьовує інформації, щоб винести якомога більше корисного. У нас залишилося 3 матчі, шанси на потрапляння в першу шістку, хоч і мінімальні, але вони є. Футболісти знають, що ці 3 поєдинки нам потрібно вигравати. Підготовку до матчу зі «Сталлю» ми будемо проводити в Туреччині, а за два дні до зустрічі полетимо в Київ.

– Під час першого навчально-тренувального збору було багато дощів. Цей фактор вплинув на якість підготовки?

– Незважаючи на дощі, проводили тренування і все, що було заплановано, – виконали.

– Перед зборами в ЗМІ було багато інформації, що команду залишить достатня кількість провідних гравців. Яка зараз ситуація з Василем Грицуком та Олексієм Довгим?

– Наразі, можна сказати, що Олексій Довгий, залишиться в команді до кінця чемпіонату. У всіх інших – діючі контракти.

 

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я