0
316

Депутат міської р ади VII скликання Микола Воробченко, учасник АТО, підприємець, наголосив на головному чим запам`ятався йому 2017-й рік:

-Велася плідна  робота в сесійній залі, що була завжди спрямована на поліпшення соціального захисту населення, зокрема, в питанні допомоги та адаптації колишніх учасників АТО. Вдалося виконати 5 звернень виборців. Надзвичайно  важливо, що фінансується будівництво гемодіалізного центру в Олександрії (йде мова про його розміщення на базі центральної районної лікарні, – Авт.), що дасть змогу тяжко хворим на нирки пацієнтам жити.  Вперше на кожного депутата міської ради цього року міська рада виділила по 10 тис. грн. для потреб виборців. Коли можна було терміново вирішити нагальні питання по наданню матеріальної допомоги тяжко хворим людям, а не чекати поки з міської ради через соціальний захист населення надійдуть кошти на лікування.

Напередодні нового 2018 року бажаю усім мешканцям нашої Олександрії оптимізму. Натхнення на хороші справи, добробуту, щастя та взаєморозуміння в кожній родині, а найголовніше, щоб неоголошена війна  на Сході в наступному році  закінчилися. Ми хочемо миру, ми хочемо будувати міцну, економічно  квітнучу Україну.

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я