Прийнято чергові програми на 2018 рік та на перспективу

0
121

У подальшій роботі 42-ої сесії міської ради депутати розглянули та прийняли ряд документів, що стосуються життя мешканців м.Олександрія.
Було затверджено перспективний план роботи Олександрійської міської ради на І півріччя 2018 р.; графік прийому виборців депутатами; план підготовки регуляторних актів міською радою; календар знаменних і пам’ятних дат м.Олександрії на 2018 р.
Депутати звернулися до виконавчого директора Асоціації міст України О.Слобожана з проханням внести на розгляд Кабміну пропозицію щодо здійснення розподілу державної стабілізаційної дотації безпосередньо містам обласного значення та районам.
Депутати схвально проголосували за програму розвитку міжнародного співробітництва на 2018 р;  про оптимізацію системи теплозабезпечення м.Олександрії;  про розвиток місцевого самоврядування на 2018-2020 р.р.;  про допризовну підготовку та військово-патріотичного виховання молоді «Призовник-2018»;  про забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на 2017-2019 р.р.;  про розвиток архівної справи на 2018 р.;  про регулювання чисельності безпритульних тварин на території міста на 2018-2020 р.р.
Депутати зменшили відсоток пайової участі в розвитку інфраструктури міста до 1% для нового цеху, що виготовляє пінополіуретан для ТОВ «Катеринославські меблеві майстерні». Вартість будівництва складає 21 млн. грн., Місто від цього отримає надходження в сумі 210 тис. грн.
На сесії міської ради прийнято рішення з ряду земельних та архітектурних питань.
Наприкінці пленарного засідання голови постійних комісій міської ради звітували про свою роботу.

ФОТОРЯД    

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я