50% успіху “Олександрія” собі гарантувала

0
182

Не вдало розпочався матч для підопічних В.Шарана, бо вже на 3-й хв. поєдинку Басов отримує жовту картку. А на 8-й хв. вдала атака господарів увінчалась забитим м`ячем голом у ворота Паньківа. Іваніч вдало в один дотик відправив м`яч у дальніфй кут воріт нашого голкіпера. Не довго  радувалися успіху гравці «БАТЕ», бо вже на 18-й хв. Цуріков зі свого флангу атаки  майстерно  відпасував на Банаду, останньому залишилась тільки в один дотик зрівняти рахунок. О це так гра,  о це так адреналін! До завершення першого тайму були моменти, але не було голу в жодні з воріт.  У нас активно діяв Цуріков і Банада,  а в  господарів Іваніч і Гордейчук.

Другий тайм розпочався з обопільних атак обох команд. Жвава гра, з довгими пасами, фланговими передачами, швидкісна, бойова, жорстка.   На 63-й хв. А.Запорожана змінив М. Каленчук. В.Шаран підсилює півзахист своєї половини поля.   65- та вилина – В.Грицук отримує попередження за зніс гравця білорусів. Черга прийшла отримати «гірчичник» на 66-й хв.  і гравцю «Бате»  Стасевіч за удар по ногах Банади. На 68-й хв. Грицука змінив Пономар.

72- а хв. небезпечний штрафний заробили олександрійці, але  не використали його сповна.  До завершення матчу олександрійці зуміли віднайти той «ключик», який дав можливість відкривати всі сторони гри «БАТЕ». На 88-й хв наш суперник реально міг забити, аби удар того ж Іваніча з 28- ми метрів  не прийшовся на поперечину.  «Олександрія» відповіла на 89-й хв. атакою Старенького, який замикав головою  пас від Бацули, але мимо воріт пролетів м`яч. Додатковий час у 4 хвилини не приніс напруги і атакувальних  дій з боку обох суперників.

Головний тренер «БАТЕ» О.Ермакович  уже після матчу виказав своє незадоволення результатом поєдинку.

– У другому таймі намагалися забити, але не вийшло. Питання психології зіграло свою негативну роль. Почали перестраховуватися. Почали грати нижче, підсіли.  Гадали підсилити атаку замінами, але добре розуміли, що в суперника є дуже швидкі нападники, які можуть швидко вийти з оборони і контратакувати.  Я думаю, що “Олександрія”  у  матчі- відповіді буде грати в такий футбол, який був сьогодні, – наголосив О.Ермакович.

Другий тайм “Олександрія” зумисно більше трималася в обороні. Дуже грамотно оборонялися. Не було агресії в діях гравців «БАТЕ». Це було добре помітно. На кожну з рідких  атак господарів, олександрійці відповідали тим же.  «Олександрія» вдома буде грати в зовсім  інший футбол. «Городяни» здобули позитивний результат, а  «БАТЕ»  – засмутив своїх вболівальників.  Не змогли гравці “БАТЕ” переграти “Олександрію”. Їх настрій дуже плачевний. Вони зрозуміли, що вдома “Олександрія”  викладеться сповна. Їх оптимізм сьогодні має дуже низький рівень надійності та успіху в матчі, що відбудеться  24 серпня в Олександрії…

БАТЕ – ФК Олександрія 1:1
Голи:
Мірко Іваніч 8 – Євген Банада 19
БАТЕ: Дініс Щєрбіцкій, Юріца Бульят, Алєксандр Володько (Ніколай Сігнєвіч 59), Мірко Іваніч, Неманья Мілуновіч, Віталій Родіонов (Яссе Туомінен 83), Станіслав Драгун, Іґорь Стасєвіч, Дмітрій Бага, Максім Володько, Михаіл Гордєйчук (Юрій Кєндиш 77)
ФК Олександрія: Юрій Паньків, Сергій Чеботаєв, Андрій Цуріков, Артем Полярус (Сергій Старенький 77), Андрій Запорожан (Максим Каленчук 63), Андрій Гітченко, Артем Сітало, Василь Грицук (Віталій Паламар 69), Андрій Бацула, Євген Банада, Сергій Басов
Попередження: Іґорь Стасєвіч 67, Неманья Мілуновіч 72 – Сергій Басов 3, Василь Грицук 65.

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я