4-й тур розпочався… без несподіванок

0
34

Два  матчі 4-го туру  відбулися  5 серпня в яких зустрічалися «Карпати» – «Сталь» та «Шахтар» -«Маріуполь». В обох поєдинках зафіксована перемога з однаковим рахунком 3:1. Господарі святкували перемоги.

Якщо в першому таймі у матчі «Карпати» -«Сталь» першими забили гол з пенальті  кам`янці на 8-й хв. – Малакян, які перші 30 хвилин виглядали краще, то львівянам вдалося не тільки зрівняти рахунок, а й по завершенні матчу святкувати перемогу.   Вже на 31-й хв. Худобяк  з “вбивчої»  точки замкнув простріл.  На 66-й хв. чудовий штрафний від Голодюка і вже 2:1 на користь господарів . На 81-й хв. поєдинку Дебелко  реалізовує пенальті – 3:1.   І «Карпати»  з 4- ма очками зайняли 7- ме місце в таблиці, а «Сталь»  має в активі 6 очок – 4- те місце.

У другому протистоянні  вже на 7-й хв. донецький «Шахтар» записав на свій рахунок перший забитий м`яч у ворота «Сталі».  Після контратаки гостей, простріл Срни і Бернард  з близької відстані забиває гол.  На 42-й хв. після удару Марлоса  м`яч від рекошету  гравця «Маріуполя» Яворського  залітає в ворота Худжамова.  На 67-й хв. знову помилка захисту  гостей, і знову м`яч після удару Кривцовим від рекошету  летить у ворота суперника – 3:0.  «Шахтар»  набирає 9 очок, як і в  «Динамо», але кияни завтра зіграють  на виїзді про ти полтавської «Ворскли», яка  з 6- ма очками посідає третє місце в турнірній таблиці.

Завтра  підопічні В.Б.Шарана будуть  відстоювати своє право на перемогу у протистоянні з одеським «Чорноморцем» , який після трьох  турів має в своєму активі  «нуль» очок.  Тому, цей поєдинок буде за  шість очок.  Побажаємо «Олександрії»  чергової перемоги.